“Beşiktaş’ın yıldızlarını alacaklardı kendi yıldızlarını kaptırdılar” - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

“Beşiktaş’ın yıldızlarını alacaklardı kendi yıldızlarını kaptırdılar”

Beşiktaş Kulübü

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın ‘Beşiktaş benim kafamı bozmasın. En iyi oyuncularını alır. Yedek kulübesinde oturtururum’ sözleri gündemden düşmezken Beşiktaş Kulübü, Sarı-lacivertli takımın en iyi oyuncularına kadroya katmaya devam ediyor.

Geçen yıl sezon başında Gökhan Gönül’ü renklerine bağlayan Siyah-beyazlılar, ardından Sarı-lacivertli kulüpten Inter’e giden fakat orada tutunamayan Caner Erkin’i kadrosuna katmıştı. Bu sezon başında da geçen yıl Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giyen Jeremain Lens ile her konuda anlaşmaya varıldı.

Fikret Orman’ın geçen yılki sözleri

Geçen yıl Isparta’da ‘Spor Yönetimi ve Beşiktaş’ oturumlu panelde konuşan Başkan Fikret Orman, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’in söylemiş olduğu ‘Beşiktaş benim sinirlerimi bozmasın. En iyi oyuncularını alırım. Oturturum. Biz o zihniyette yapmadık” demişti.

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe’nin yıldızlarını aldı

Yaşanan süreçte Beşiktaş Kulübü, geçen yıl Gökhan Gönül ve Caner’in ardından bu sezon başında da geçen yıl Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giyen ve kadrosuna katmaya çalıştığı Jeremain Lens’i rakibinin elinden almış oldu.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber