Beşiktaş’ın yöneticisi açıkladı! Sergen Yalçın... - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ın yöneticisi açıkladı! Sergen Yalçın…

Abdullah Avcı Sergen Yalçın

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı, dün akşam  Aytemiz Alanyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmada Siyah-beyazlı taraftarların büyük ilgi gösterdiği Sergen Yalçın hakkında konuştu. Genç teknik adamın ismi zaman zaman Beşiktaş teknik direktörlüğü için geçiyordu

Sergen Yalçın, Beşiktaş teknik direktörü olacak mı ?

Beşiktaş taraftarının Sergen Yalçın’a gösterdiği sevgi gösterilerinin yönetim tarafından değerlendirilip değerlendirilmeyeceği sorusunu da yanıtlayan Kavalcı, “Bizim 31 Mayıs’a kadar hocamız belli. Yeni gelecek isimle ilgili olarak şu anda belli olan bir durum yok. Sergen Yalçın’la ilgili olarak da konuşmak doğru değil. Sonuçta o da başka bir kulübün hocalığını yapıyor. Hoca konusunda şu anda alınmış bir karar yok” dedi.
Sergen’in Beşiktaş için çok önemli bir isim olduğunu da vurgulayan Kavalcı, “Taraftarımızın eski oyuncumuza gösterdiği sevgi gösterisi çok normal. Bunu başka isimlere de gösteriyorlar. Bizim taraftarımız, eski oyuncularını hocalarını unutmazlar. Sergen bu kulübün evladıdır. Yıllarda çok başarılı işler yapmıştır. Taraftarımız da ne kadar güzel bir şekilde kendisini karşıladı” diye konuştu.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber