Beşiktaş'ta Anderson Talisca ve Aboubakar'dan Flaş Mesaj - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta Anderson Talisca ve Aboubakar’dan Flaş Mesaj

Beşiktaş yönetimi ve Beşiktaş teknik heyeti Anderson Talisca ve Vincent Aboubakar’ı gelecek sezonda da takımda görmeyi çok istiyor.

Sezon başında Beşiktaş’a Benfica’dan kiralık gelen Anderson Talisca ve Porto’dan kiralık gelen Vincent Aboubakar’ın gelecek sezonda da Beşiktaş’ta forma giymeleri için Beşiktaş yönetimi düğmeye bastı.

 

Anderson Talisca ve Vincent Aboubakar Beşiktaş’ta Kalacak mı?

 

Aboubakar ve Talisca, Beşiktaş’ta kalmak istiyor. Kiralık sözleşmeleri bitecek iki yıldızın Fikret Orman’a, “Burada seviliyoruz. Gelecek sezon da Beşiktaş’ta devam etmeyi çok istiyoruz” dedikleri, başkanın “Merak etmeyin, elimizden geleni yapacağız” yanıtını verdiği öğrenildi.

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları sürüyor. Yapılacak takviyeleri belirleyecek en önemli hususlardan birisi ise hiç şüphesiz Anderson Talisca ve Vincent Aboubakar’ın durumları… Kiralık sözleşmeleri sezon sonunda bitecek iki oyuncu da siyah-beyazlı takımda yola devam etmek istediklerini bildirdiler. Geçtiğimiz günlerde Ümraniye’deki tesislere bir ziyaret gerçekleştiren başkan Fikret Orman’la görüşen ikilinin, bu dileklerini ilk ağızdan ilettikleri öğrenildi.

BİZ DE YARDIMCI OLALIM

Tercümanın da yer aldığı görüşmede Talisca’nın başkan Orman’a, Benfica’ya dönmek istemediğini dile getirerek, “Burada herkes beni çok seviyor. Ben de Beşiktaş’ta mutluyum. Kulübümle de anlaşırsanız gelecek sezon da kalmayı çok isterim” dediği ifade edildi. Porto’dan kiralanan Vincent Aboubakar’ın da Talisca’nınkine benzer sözler kullandığı kaydedilirken, gerekirse kulübü ile görüşerek transferi için yardımcı olmaya hazır olduğunu da kaydettiği dile getirildi.

Başkan Fikret Orman’ın iki yıldızın bu tavırlarından çok memnun olduğu ve sırtlarını sıvazlayarak, “Merak etmeyin. Biz de sizden memnunuz. Kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz, yapacağız. Sizler de bu konuda bize yardımcı olursanız seviniriz” yanıtını verdiği belirlendi.

 

Fikret Orman’an Anderson Talisca Açıklaması

Talisca’nın geleceği

Talisca bize çok iyi uyum sağladı. Şenol hoca ve ekibiyle çok iyi performans sergiliyor. Pırlanta gibi bir çocuk. Beşiktaş’ın 23 milyon Euro olan bir oyuncuya bonservis bedeli vermesine imkanı yok. Bu bağış kampanyasıyla olacak şey değil. İstiyorum bonservis bedelini almak. Ama bu sene değil. Gelecek sezon daha iyi göstersin kendisini. Gelecek sezon da bizde. 2 senelik anlaşması var. 25 milyon Euro üzerinde teklif gelirse satma imkanları var.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber