Beşiktaş’ta futbolcular tatilde Anderson Talisca idmanda - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta futbolcular tatilde Anderson Talisca idmanda

Anderson Talisca

Beşiktaş’ta futbolcular Çin’de Schalke 04 ile oynanan hazırlık maçının ardından üç gün tatil yaparken Brezilyalı futbolcu Anderson Talisca, çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Sezon başı hazırlıklarına annesinin rahatsızlığını ileri sürerek geç katılan yıldız oyuncu, takım arkadaşları tatil yaparken Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde kendisine verilen program dahilinde çalışıyor.

Şenol Güneş, Anderson Talisca için program hazırlamıştı

Yeni sezon hazırlıklarına 11 gün geç katılan ve takım arkadaşlarının oldukça gerisinde bulunan Brezilyalı yıldız, Schalke 04 ile Çin’de oynanan maç kadrosuna dahil edilmemişti. Şenol Güneş, yıldız futbolcunun İstanbul’da kalıp ekstra çalışmalar yapmasını istemişti. Schalke 04 maçının ardından Türkiye’ye dönen Siyah-beyazlı futbolcular, üç günlük izinlerini sürdürürken Talisca ise kendisi için hazırlanmış yoğun program dahilinde çalışmalarına devam ediyor.

Şenol Güneş, Talisca mesleğine saygısızlık yaptı demişti

Sezon başı hazırlıklarına geç katılan Talisca için Şenol Güneş düzenlediği basın toplantısında, oyuncunun mesleğine saygısızlık yaptığını belirterek, şunlarıifade etmişti: “Talisca yanlış yaptı, kendine mesleğine saygısızlık yaptı. Kiralık ama bizim oyuncumuz, biz de oynamak zorunda olan bir oyuncu. Giderken izin istedi, annesinin rahatsızlığını biliyoruz ama yine de bize haber vermek zorunda. Geç gelmesi cezai yaptırımları da beraberinde getirecek. Şu anda antrenman eksikliği var. Talisca öğrenecek, öğreteceğiz, başka bir durum yok. Olumsuz bir şey söyleyip, yüreğimizi şişirmeyelim. Bu oyuncular genç oyuncular çalışırsa dünya çapında olurlar. Takımları da geçen yıl onları bırakırken zaten eksiklikleri var diye bıraktır. Oyuncu kendini azıcık gösterdi diye egoları şişirmeyelim. Egoları öldürelim. Bu arada tabiî ki Talisca’yı da öldürmeyelim. Tabiki cezası olacaktır. Geçen yıl Sosa’da aynı şey olsa da Sosa bizim oyuncumuzdu. Şu anda ortada bir sorun var. O sorunu nasıl çözer ve takıma en kısa sürede nasıl adapte ederiz onu düşünelim”

Talisca, İspanya kampına dahil olacak

Yıldız futbolcu, pazar günü takımla birlikte İspanya’ya giderek arkadaşları ile birlikte çalışmalarda yer alacak. Teknik Direktör Şenol Güneş, Anderson Talisca’yı yeterli görürse İspanya’daki maçlarda görev verecek.

İspanya’daki maçların programı

Beşiktaş, İspanya’da gerçekleştireceği yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde üç tane hazırlık maçı oynayacak. Hazırlık maçlarının programı ise şöyle:

25.07.2017 20:00

Beşiktaş JK v Real Valladolid

Marbella Stadyumu

27.07.2017 20:00

Beşiktaş JK v Las Palmas

Marbella Stadyumu

30.07.2017 20:00

Beşiktaş JK v Real Betis

New Mirador Stadyumu

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber