Beşiktaş’ta gündem yeniden Rafael da Silva - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta gündem yeniden Rafael da Silva

Rafael da Silva

Beşiktaş yönetimi devre arasında teknik direktör Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda sağ bek arayışları kapsamında daha öncede gündemine aldığı Rafael da Silva konusunda girişimlere başladı. Yeni sezon öncesinde görüşülen fakat transferi son anda gerçekleşmeyen Brezilyalı yıldız konusunda transfer komitesi üyeleri görüşmelerine hız verdi.

Yeni kulübüm Beşiktaş olabilir demişti

Sezon başındaki transfer görüşmelerinden Beşiktaş’tan yetkililerle görüştüğünü Fransız medyasına açıklayan Rafael, “Benimle görüştüler. Ben gelmeye sıcak baktım. Takımların anlaşmasını bekliyorum” diyerek Siyah-beyazlı takımda forma giymek istediğini açıklamıştı. Fanatik’te yer alan habere göre Brezilyalı sağ bekin bu görüşlerinde her hangi bir değişiklik olmadığı belirtildi.

Lyon’un Rafael da Silva hakkındaki görüşü

Beşiktaş transfer komitesi üyelerinin ocak ayı gelmeden önce Lyon’da forma giyen oyuncu için görüşmelere başlayacak. Başarılı oyuncunun sözleşmesinin haziran ayında bitecek olmasını göz önünde bulunduran Lyon’un, sezon sonunda boşa çıkacak oyuncusunu ocak ayında satıp para kazanmayı hedeflediği konuşuluyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber