Beşiktaş’ta Jeremain Lens, borsaya bildirildi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta Jeremain Lens, borsaya bildirildi

Jeremain Lens

Beşiktaş Kulübü, dün gece sosyal medya hesaplarından anlaşmaya vardığını duyurduğu Jeremain Lens konusunda KAP’a bildirim yaptı. Siyah-beyazlı kulüp, son bir haftadır transferini bitirmek için yoğun çaba harcadığı Hollandalı futbolcu Jeremain Lens ve kulübü ile her konuda uzlaşma sağladı. Yıldız oyuncu ile anlaşıldığı, Beşiktaş’ın sosyal medya hesaplarından ‘Come To Beşiktaş’ videosu ile açıklandı.

Jeremain Lens konusunda KAP’a açıklama

Öte yandan Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na Lens ve kulübü ile görüşmelerin başladığına dair bir açıklama gönderdi. Açıklamada şöyle denildi: “Jeremain Marciano Lens’in transferi konusunda kulübü Sunderland ile görüşmelere başlanmıştır.”

Akşam saatlerinde İstanbul’da

Yıldız oyuncunun, Siyah-beyazlı transfer komitesi üyelerinden Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu birlikte akşam saat 18.00 gibi Atatürk Havalimanı’na gelmesi bekleniyor. Jeremain Lens, pazartesi sabahı sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi imzayı atacak.

Jeremain Lens ile kaç yıllık sözleşme imzalanacak

Beşiktaş’ın yıldız oyuncuyu ilk etapta kiralık olarak transfer edeceği sezon sonunda ise bonservisi ile birlikte kadrosuna katacağı ifade edildi. Sunderland Kulübü ile yapılan pazarlıklar sonucunda Hollandalı futbolcu, önümüzdeki sezon 1 milyon Euro’luk bir ücretle kiralık olarak Beşiktaş forması giyecek. Sezon sonunda ise Siyah-beyazlılar 3.5 milyon Euro daha ödeyerek Lens’in tapunu alabilecek.

Lens, Beşiktaş’tan ne kadar kazanacak

Hollandalı futbolcunun Beşiktaş ile yaptığı anlaşmanın detayları da gün yüzüne çıktı. Beşiktaş kulübünün Hollandalı oyuncu ile yıllık 2.2 milyon Euro’dan 5 yıllık anlaşmaya vardığı belirtildi.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber