Beşiktaş’ta Mario Balotelli yine gündemde - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta Mario Balotelli yine gündemde

Mario Balotelli

Beşiktaş’ta devre arasında Cenk Tosun’un takımdan olası ayrılması halinde bu futbolcunun yerine transfer edilecek oyuncular arasına Mario Balotelli ismi yine girdi. İtalyan futbolcunun sezon başında da transferi konuşulmuş fakat o dönemde bu transfer gerçekleşmemişti.

Cenk Tosun, Everton’a çok yakın

Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Cenk Tosun’un transferi için İngiliz Kulübü yetkilileri dün gece İstanbul’da Beşiktaşlı yöneticilerle masaya oturduğu ve bu transferin neredeyse bitme aşamasına geldiği ifade edildi.

 Mario Balotelli listede

Fotomaç gazetesinde yer alan habere göre Siyah-beyazlı transfer komitesi de listesindeki golcülerle temasları hızlandırdı. Beşiktaş’ın golcü listesinde Demba Ba, Andre Pierre Gignac, Boakye, Miguel Borja gibi isimler yer alıyordu. Devre arasında golcü oyuncu bulmanın zorluğu ve yüksek fiyatların yanı sıra Balotelli’nin Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olmasından dolayı Siyah-beyazlılar bu transferde biraz avantajlı gibi gözüküyor.

Şenol Güneş Balotelli hakkındaki düşünceleri

Şenol Güneş, Siyah-beyazlı takımı ikinci kez şampiyon yaptıktan sonra Sabah Gazetesi’nden Fatih Doğan’a 6 Haziran 2017’de vermiş olduğu röportajda Balotelli’nin transfer iddiaları hakkında şunu söylemişti: “Şimdi bana, ‘Mario Balotelli’nin transferini niye istemedin?’ diyorlar. Soruşturdum sürekli sorun çıkarıyor. Futbol olarak üstüne tanımam. Ama sorun çıkarır mı bilemiyoruz. Hem para vereceğiz hem tehlikeye atacağız kendimizi. Bir ay bedava gelse denerim ama öyle gelmeyeceğine göre nasıl alınmasını isterim?”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber