Beşiktaş'ta rota yine Manuel Fernandes - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’ta rota yine Manuel Fernandes

Manuel Fernandes

Beşiktaş yönetimi, Teknik Direktör Şenol Güneş’in Anderson Talisca’nın yerine ‘Bir 10 numara almalıyız’ raporunun ardından Manuel Fernandes ismini tekrar gündemine aldı. Portekizli yıldızın ismi yaklaşık bir aydır Siyah-beyazlı takımla anılıyordu.

Fikret Orman: 10 numara alacağız

Slovakya kampında Teknik Direktör Şenol Güneş ile bir durum değerlendirmesi yapan Başkan Fikret Orman, “Forvet arkasında oynayabilecek 10 numara pozisyonu için  bir oyuncu alacağız’ açıklaması yapmıştı.

Fikret Orman’dan Manuel Fernandes açıklaması

Öte yandan geçtiğimiz ay içinde Süper Lig’in yayıncı kuruluşuna açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, Portekizli oyuncunun transfer edilip edilmeyeceği ile ilgili bir soruya ise şu cevabı vermişti: “Fernandes gelmek istiyor. Gidiş şeklinden memnun değildim ama bir insan hatasını kabul ediyorsa, ikinci şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Quaresma’da yaptık, iyi oldu. Manuel ile ilgili taraftarın bir isteği var, bir konuşmam lazım. Maliyet koşullarına bakmak lazım. Tabiki en önemlisi burada Şenol Güneş’i nasıl bir düşüncesi var. Onun fikrini almamız gerekiyor”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber