Beşiktaş’tan Adriano'ya yeni sözleşme teklifi! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’tan Adriano’ya yeni sözleşme teklifi!

Adriano

 Beşiktaş yönetimi, sezon başından beri sözleşmesini uzatmak için görüşmeler yaptığı fakat şu ana kadar anlaşma sağlayamadığı Adriano konusunda son bir hamle daha yapmaya hazırlanıyor. Bu sezon inişli çıkışlı grafik sergileyen yıldız oyuncunun son haftalarda sakatlığını bahane ederek forma giymediği iddia ediliyordu.

Adriano ile sözleşme yenilenecek mi ?

Tecrübeli oyuncunun yaşanan ekonomik sıkıntılar ve sözleşme problemi nedeniyle sakatlığını bahane ederek takımı yalnız bıraktığı kulislerde dillendiriliyor. Öte yandan Beşiktaş yönetimi 34 yaşındaki yıldızı 1+1 yıllık yeni sözleşme teklif edecek.

Ülkesine dönmek istiyor ama …

Diğer yandan futbol kariyerini ülkesinde tamamlamak isteyen Adriano şu ana kadar birçok kulüple görüşse de istediği sonucu elde edemedi. Brezilya’daki kulüplerin düşük maaş vermelerinden dolayı yıldız oyuncu ülkesindeki takımlara da net cevap vermedi. 34 yaşındaki oyuncunun Beşiktaş’ın 1+1 yıllık ve daha düşük maaşlı teklifine nasıl cevap vereceği ise merakla bekleniyor. Brezilyalı oyuncunun 3 yıllık sözleşme ve yüksek maaş istediği ileri sürülmüştü.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber