Beşiktaş'tan flaş Caner Erkin kararı! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’tan flaş Caner Erkin kararı!

Sezon başında İnter’den kiralanan Caner Erkin için harekete geçen Beşiktaş yönetimi, İnter yönetimi masaya oturdu.

Bir sezonluğuna kiralık olara gelen ve 1 milyon euro satın alma opsiyonu bulunan 28 Caner Erkin için İnter kulübüyle görüşmeler başladı.

Caner Erkin Beşiktaş’ta Kalacak mı?

Caner’in menajeri Batur Altıparmak, Beşiktaş’la 3 yıllık imzaladığını duyururken, bonservisi için İnter’le görüşmelerin sürdüğünü belirtti.

Beşiktaş’ta sezon başından İnter’den 1 milyon euro’ya satın alma opsiyonlu 1 yıllığına kiralanan Caner Erkin konusunda flaş gelişmeler yaşanıyor. Siyah-beyazlı kurmayların daha önce bonservisini almak istediklerini duyurdukları 28 yaşındaki yıldızın menajeri Batur Altıparmak, Beşiktaş camiasını sevindirecek müjdeler verdi.

KIRAN KIRANA PAZARLIK
Altıparmak, “Caner’le Beşiktaş’ın opsiyonu var, kulüpler görüşüyor ve sorun çıkacağını zannetmiyorum. Caner, Beşiktaş ile devam edecektir, 3 yıllık anlaşma imzalamış durumda” dedi. KARA Kartal’da görüşmeleri sürdüren transfer komitesinin, milli sol bekin bonservisi için İtalyan deviyle kıran kırana bir pazarlığa giriştiği ve önemli bir mesafe kat ettiği öğrenildi. Önümüzdeki günlerde Caner Erkin’in transferi konusunda resmi adımların atılması bekleniyor. Caner’in de Beşiktaş’ta kalmak istediği ve bonservisinde indirim konusunda kulübü İnter’le temas kurduğu belirtildi.

SAKATLIĞINA RAĞMEN GÖZDE
Beşiktaş’ta sezona iyi başlayan Caner Erkin sakatlık kurbanı oldu. 23 Ekim 2016’da 8. haftada oynanan Antalya maçında sol aşil tendonu kopan milli yıldız, 3 aylık hızlı bir tedaviyle koşulara başladı. Takımla çalışmalara başlayan ancak kadroda yer bulamayan Caner, buna rağmen yönetimden transfer onayını aldı.

 

CANER ERKİN: BENİ İSTEYEN, BANA DEĞER VEREN BEŞİKTAŞ’TI
Milli sol bek Beşiktaş’ı tercih etmesinin sebeplerini, “Tabii ki benim kız arkadaşım Şükran Beşiktaşlı, çok koyu Beşiktaşlı. Buraya gelmemi tabii ki isterdi ama onunla hiç bir ilgisi yok. Öyle bir konuyla alakalı olamaz. Sonuçta Beşiktaş beni çok istedi ben Beşiktaş’a gelmeyi çok istedim. Onlar çok değer verdi bana. Ben de beni isteyen bana değer veren kulüpte olmak isterim her zaman. Ve oynayacağım kulübe gelmek isterim. Başkanımız beni çok istedi, Beşiktaş beni çok istedi. Ben de buraya gelmek istedim çünkü O’nlar bana çok değer veriyor. Her zaman beni isteyen kulüp her zaman birinci sıradadır ve ben de tabii ki Beşiktaş’ı birinci sıraya aldım” şeklinde açıkladı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber