Beşiktaş'tan Kevin N'koudou için yeniden girişim kararı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’tan Kevin N’koudou için yeniden girişim kararı

Beşiktaş

Beşiktaş yönetimi, Ryan Babel’in Fulham’a transfer olmasının ardından Quaresma’nın da ayrılma ihtimali ortaya çıkanca kanata takviye yapmak için gündemine aldığı Kevin N’Koudou için girişimlerine hızlandırma kararı aldı. Babel’in ayrılığı sonrasında gündeme gelen isim, Şenol Güneş’in ‘Babel’in yerini doldurabiliriz’ açıklamasından sonra gündemden düşmüştü.

Beşiktaş, Kevin N’Koudou’yu transfer edecek mi ?

Hafta başında Ricardo Quaresma’nın ailevi sorunlarını öne sürerek ayrılma isteği sonrasında yönetim, olası bir ayrılık kararının çıkması halinde daha önce temas kurduğu Tottenhamlı yöneticilerle tekrar masaya oturacak. Transfer komitesi üyelerinin Quaresma’nın geleceğinin belli olmasından sonra 23 yaşındaki oyuncuyu kiralamak için girişimlere başlayacak.

Satın alma opsiyonu konusunda sıkıtı var

Fanatik’te yer alan habere göre İngiliz Kulübü ile bu oyuncunun kiralanması yönünde her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş, bu oyuncuyu satın alma opsiyonu ile kiralamak istiyor. Tottenham ise bu oyuncuyu sadece kiralık göndermek istemesinden dolayı transfer görüşmeleri biraz yavaş ilerliyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber