Beşiktaş’tan Orkan Çınar'a uyarı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’tan Orkan Çınar’a uyarı

Orkan Çınar

Beşiktaş’ın devre arasında Konyaspor’a kiraladığı Orkan Çınar, Siyah-beyazlı yöneticiler tarafından ciddi bir şekilde uyarıldığı ortaya çıktı. Sezonun ilk yarısını Beşiktaş’ta geçiren genç oyuncu, Süper Lig’de forma şansı bulamamıştı.

Tecrübe kazansın diye gönderildi

Beşiktaş yönetimi ve teknik direktör Şenol Güneş, genç futbolcunun gelecek sezona hazır bir şekilde dönmesi için oynayabileceği bir takıma kiralık gönderdi. Şu ana kadar Konyaspor’da da fazla şans bulmakta zorlanan Orkan’a ilk ciddi uyarının geçtiğimiz günlerde yapıldığı ortaya çıktı. Siyah-beyazlı yöneticilerin genç futbolcuyu arayarak, “Beşiktaş’ta ilk yarı forma bulman çok zor diye seni Konya’ya gönderdik. Orada çok iyi çalış ve fırsat bulduğun her maçta oynamaya çalış. Beşiktaş’a hazır olarak geri dönmezsen yine kiralık gidersin” denildiği ifade edildi.

Orkan Çınar, Konyaspor’da forma şansı bulabiliyor mu ?

Beşiktaş’ta forma giyerken Süper Lig’de forma şansı bulamayan genç oyuncu, şu ana kadar Konyaspor forması altında da beklentileri karşılayamadı. Süper Lig’de 5 maçta toplam 141 dakika forma şansı elde edebilin oyuncu bir gol attı.

 

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber