Beşiktaş'tan sahte ürün uyarası!
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Beşiktaş’tan sahte ürün uyarası!

Beşiktaş Kulübü, bazı çağrı merkezlerinden aranılarak sahte ürün satışı yapıldığı konusunda taraftarlarına uyarıdı.

Siyah-beyazlı kulübün şampiyon olmasından sonra bazı şirketler tarafından ürün pazarlaması adı altında çalışmalar yapıldığı konusunda şikayetler geliyordu.

Bunun üzerine Siyah-beyazlı kulüp, ürün satışı konusunda tek yetkili kurumun Kartal Yuvası olduğunu ifade etti.

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan duyuruda şöyle denildi:

“Son günlerde farklı çağrı merkezlerince, taraftarlarımıza ‘Şampiyonluk Paketi’ adı altında, korsan şampiyonluk ürünleri satılmaya çalışılmaktadır. Kartal Yuvası olarak resmi satış kanallarımız; Kartal Yuvası mağazaları, kartalyuvasi.com.tr ve çağrı merkezimiz 0850 399 1903’tür. Bu kanallarımız dışında taraftarımıza ulaşarak ürün satışı yapmaya çalışan şahıs ve kurumlara itibar edilmemesini önemle hatırlatırız”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak için kalitemizi yükseltmeliyiz. Demba Ba ve Aboubakar’ın kalmasını isterim” dedi.
Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş’ın başarılı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bein Sports’a açıklamalarda bulundu. Deneyimli çalıştırıcıya röportaj sırasında ise Başkan Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi sürpriz yaptı. Şenol Güneş’in açıklamalarında öne çıkan başlıklar ise şu şekilde:
“Güzel konularla gündem oluşturmak varken sürekli bir gerginlik oluşturuluyor. Bazen başkanla çatışıyoruz ama Beşiktaş’ta transfere yönetim kurulu karar verir. Sezon başında Demba Ba’nın gitmesini istemedim ama şartlar bunu gerektirdi.
Yönetimi eleştireyim. Talisca ve Aboubakar’ın kiralık olarak alınmasını doğru bulmuyorum. Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak için kalitemizi yükseltmeliyiz.
Demba Ba ve Aboubakar’ın kalmasını isterim. Tolga geçen sezon iyi olmasına rağmen baskı nedeniyle kaleci aldık. Sosa gitmesin diye çok direndim ama şartlar bunu gerektirdi. Geçen sezonki şampiyonluk statsız olmamıza rağmen bence daha rahattı. Bu sezon daha çok zorlandık. Gökhan Töre’yi sezon başı kampında takip edeceğiz. Bazı mevkilerde fazla oyuncularımız var. Lyon maçı bizi olumsuz olarak çok etkiledi. Özür dileyerek söylüyorum Başakşehir maçında benim oyuncularım hiçbir şey yapmadı. Hiç tepki vermedi. Başakşehir iyi gözüktü.”

Güneş’in Çin’den dönmek isteyen Burak’a kefil olduğu belirtilirken, başkan Orman’ın taraftarlardan tepki alma ihtimali nedeniyle transfere pek sıcak bakmadığı öğrenildi.

‘2-3 GOL ATAR SORUN BİTER’

Beşiktaş’a gelmeyi isteyen Burak’ın maliyetinin de düşük olması bu transferin olma ihtimalini güçlendirirken Şenol Güneş, olabilecek mevcut tepkiler için de yöneticilere ilginç bir açıklama yaptı.

Tecrübeli hocanın, “Tepki her futbolcuya olur önemli olan takıma faydası Burak bir maçta çıkar 2-3 gol atar bu sorun ortadan kalkar taraftara kendini zamanla kabul ettirir” dediği öğrenildi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber