Burak Yılmaz, Beşiktaş'a transfer olacak mı? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Burak Yılmaz, Beşiktaş’a transfer olacak mı?

Burak Yılmaz, Beşiktaş’a transferiyle ilgili çıkan haberler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çin Ligi’nde fırtınalar estiren Milli Takım’ın yıldız Burak Yılmaz Beyaz Futbol mikrofonlarına samimi açıklamalarda bulundu.

Beyaz Futbol muhabiri Devrim Zengi’nin soruları yanıtlayan Yılmaz, transfer söyletileri hakkında konuşmaktan kaçındı.

İşte o özel röportajdan satırbaşları,

2-3 SENEYE ÇİN GEÇER

Burak ne diyorsun Çin ligi mi zor Türkiye ligi mi?

Ben 6 maç oynadım sezon başından beri. 6 maç oynadım 6 tane gol attım. Zorlanıyorum ya da zorlanmıyorum desem bir yere çekiliri. Ama yani sonuçta futbolun dili tüm dünyada bir. Tabiki de gol atmak çok kolay değil. Antreman maçında bile gol atmak kolay değil. O yüzden bir kıyaslama yapmayacağım ama sonuçta Türkiye ligi ayarında almasa bile 2-3 sene içerisinde o ligi geçecek bir lig var burada.

 

Başkan Özbek geçen canlı yayına çıktı. ‘Burak bizim evladımız. Ona her zaman kapımız açık. Galatasaray tarihine geçmiş bir isim:’ dedi. Ne diyorsun bu açıklamalarla ilgili?

Başkana teşekkür ederim. Galatasaray da kötü bir dönemden geçiyor. Ama bundan kurtuşlacaktır. Galatasaray çok büyük bir takım. Çok büyük bir camia. Belki bu sene kötü geçiriyor . Ama Galatasaray tekrardan ayağa kalkacaktır. Galatasaray he zaman Galatasaray’dır. Yönümüzdeki sezon yeniden gerekli başarıyı göstereceğini düşünüyorum.

 

Tabiki de benim söyleceğin ne olabilir ki? benim söyleyeceğim her futbolcunun her futbolu seven insanların söyletyeceği gibi tarafatarımıza söyleyebilirim. Taraftarımızın takımımıza sahip çıkması lazım. Bu dönemlerde takımıza sahip çıkıp tekrar ayağa kalkmasında etken. Tabiki de kötü gidişten üzüntülü sinirli kızgın olunabilir. Ama ne olursa olsun Galatasaray Galatasaray’dır. Galatasaray’ı seven insanların taraftarın sırt çevirmemesi lazım.

GÜNDEM OLUŞTURMAK İSTEMİYORUM

Bu bir gün niye? Bunları bana sormayın ne olursun. Durduk yere anlamsız gündem oluşturmak istemiyorum.

Fikret Orman ve Muharrem usta’nın açıklamaları…

Zor durumda bırakacak sorudan çıkıyorsun ötekine geçiyorsun. röportajı burada kapatalım.

 

Fikret Orman, Burak Yılmaz’ın çok iyi bir Beşiktaşlı olduğunu, kendisinin siyah-beyazlı takımda oynamasını istediğini söyledi.

BURAK YILMAZ’I İSTERİM

Burak Yılmaz’ın Beşiktaş’a transfer olacağı iddiaları hakkında konuşan Orman; “Burak’ın babası Fikret abi çok sevdiğimiz iyi bir Beşiktaşlı. Burak da çok iyi Beşiktaşlıdır. Ben gelmesini isterim ama gündemimizde öyle bir şey yok. Olursa zaten söylerim. Şu anda gündemimizde öyle bir durum yok.” dedi.

TALİSCA BEŞİKTAŞ’I SEVİYOR

Talisca konusunda şu anda Beşiktaş Kulübü’ne ulaşan bir şeyin olmadığını söyleyen Orman; “Talisca konusunda çok konuştum. Talisca çok iyi bir futbolcu. Çok da genç ve sevdiğimiz bir oyuncu. Beşiktaş onu seviyor, o da Beşiktaş’ı seviyor. Fakat kontratına göre, 25 milyon Euro’nun üzerinde bir satış gerçekleşirse gitme hakkı var. Bunlar çok yüksek meblağlar. Ama tabii gitme hakkı var denilince, oyuncu da gitmek isteyecek. Şu anda bize ulaşmış bir şey yok. Olursa da yapacak bir şey yok.” şeklinde konuştu.

 

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber