Burak Yılmaz, hocasını mahcup etmedi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Burak Yılmaz, hocasını mahcup etmedi

Burak Yılmaz

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in devre arasında ısrarla transfer edilmesini istediği Burak Yılmaz, hocasının yüzünü kara çıkarmadı. Akhisarspor ve Erzurumspor maçlarında bazı taraftarlar tarafından protesto edilen golcü oyuncu, Bursaspor maçı öncesinde tribünlere çağrılmıştı.

Gollerine başladı

Bursaspor maçında iki gol birden atarak galibiyette başrolü oynayan tecrübeli golcü, maç sonunda da Beşiktaş tribünlerine giderek galibiyet üçlüsünü çektiren isim olmuştu. Şenol Güneş de transfer döneminde ‘Burak eleştirilere kulaklarını tıkayacak. Çok çalışacak ve gollerini atacak. Taraftarlarla arasındaki sorunlar çözülür’ şeklindeki açıklaması da aynen çıkmış oldu.

Burak Yılmaz’a övgüler

Öte yandan Beşiktaşlı yöneticilerin Bursaspor maçının ardından golcü oyuncu ile bir araya geldikleri ve ona “Böyle oynamaya devam et ve sadece Beşiktaş’ın başarısına odaklan. Ne hakemle ne de başka şeylerle uğraşarak kendini yorma. Bir de başarıyı iyi yönetmelisin. Taraftar arkanda olsa bile bu duruşunu asla değiştirme” tavsiyesinde bulundukları vurgulandı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber