Club Brugge, Matej Mitrovic'i satın almak istiyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Club Brugge, Matej Mitrovic’i satın almak istiyor

Matej Mitrovic

Beşiktaş’ta geçen sezonun ilk yarısında fazla forma şansı bulamadığı için devre arasında Club Brugge takımına kiralanan Matej Mitrovic’e yeni bir teklifin olduğu ortaya çıktı. Hırvat stoper, Belçika ekibinde başarılı bir sezon geçirerek ülkesinin Dünya Kupası aday kadrosuna çağrılmış fakat son anda asıl kadrodan çıkarılmıştı.

Beşiktaş, Matej Mitrovic’i yine kiralayacak mı ?

Dusko Tosic’in Çin’e transfer olmasının ardından savunma bölgesinde oluşan eksiklikten dolayı Mitrovic’in yeni sezonda takımda kalmasını isteyen yönetim, sezon başı hazırlık kampında bu oyuncunun durumuna göre bir yol haritası belirleyecek.

Club Brugge tekrar kiralamak istedi

Öte yandan geçen sezon devre arasında bu futbolcuyu 4.5 milyon Euro satın alma opsiyonu ile kiralayan Belçika ekibi, 31 Mayıs’ta opsiyon kullanmamış ve oyuncu geri dönmüştü. Hırvat stoper için Club Brugge’nin tekrar devreye girdiği ve Siyah-beyazlı kulübe 3.5 milyon Euro’luk bonservis bedeli teklif ettiği ileri sürüldü. Yönetimin bu teklife nasıl bir cevap vereceği ise bilinmiyor.

Fikret Orman: Matej Mitrovic’i satmak istemiyoruz

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park’ta verilen iftarda Hırvat oyuncunun geleceği ile ilgili yaptığı değerlendirmede bu oyuncuyu satmak gibi bir niyetlerinin olmadığını açıklamıştı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber