Demba Ba: Şampiyonluk favorim Beşiktaş - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Demba Ba: Şampiyonluk favorim Beşiktaş

Demba Ba

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe’nin golcü oyuncusu Demba Ba, Süper Lig’de yaşanan şampiyonluk yarışı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Senegalli yıldız, Adnan Süvari Tesisleri’ndeki antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Göztepe’ye kısa sürede uyum sağladığını, bundan dolayı da kendisine yardımcı olan kulübe, taraftarlara ve takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Sahalara dönüşü nedeniyle istekli olduğunu belirten Demba Ba, şöyle konuştu “Şu anda kendimde, kalbimde bu isteği taşıyorum ve bunu en iyi şekilde göstermek istiyorum. Ne zaman bana şans verilirse her maç her şeyimi vermek istiyorum. Benim gibi bir oyuncunun transfer edilme nedeni gol atması, takıma katkı sağlaması. Ben sahada olduğum her anı Allah’ın bir lütfu olarak görüyorum ve takıma en iyi şekilde katkı vermeye çalışıyorum.”

Demba Ba’ya göre kim şampiyon olur ?

Süper Lig’de şampiyonluk yarışının sorulması üzerine tecrübeli oyuncu, “Gerçekten çok çetin bir yarış var ama Beşiktaş’ın avantajlı olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi çok çetin geçecek.” dedi. 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber