Dinamo Kiev'de istenmeyen adam Denys Boyko - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Dinamo Kiev’de istenmeyen adam Denys Boyko

Denys Boyko

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in kadroda düşünmediği için geçen yılı Malaga’da kiralık geçiren ve şu anda Dinamo Kiev’de forma giyen Denys Boyko, bu takımda da adeta istenmeyen adam haline geldi. Devre arasında Siyah-beyazlı takımın lisansını çıkarmadığı için Ukrayna’ya kiralan eldiven zaman zaman yediği hatalı goller nedeniyle büyük eleştiriler alıyordu.

Final maçında yaptığı hatalar damga vurdu

Ukrayna Kupası finalinde Dinamo Kiev ile Shahkhtar Donetsk takımları arasında oynanan maça Boyko’nun hatalı golleri damga vurdu. 30 yaşındaki kalecinin yaptığı hatalardan dolayı kupa kaybedildiği için Kievli taraftarlar, Boyko’yu istenmeyen adam ilan etti.

Denys Boyko’nun Beşiktaş ile ne kadar sözleşmesi bulunuyor ?

2105-2106 sezonun devre arasında Siyah-beyazlı kulübe gelen Ukraynalı eldiven, o sezon sadece üç lig maçında oynadı. Bir sezon sonra Şenol Güneş’in kadroda düşünmediği 30 yaşındaki kaleci Malaga’ya kiralandı. Sezon başında Siyah-beyazlılara geri dönen Boyko’nun lisansı çıkarılmadı. Devre arasında Ukrayna’nın yolunu tutan kalecinin Beşiktaş ile mayıs 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber