Domagoj Vida için 3 İngiliz kulübü pazarlık masasında - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Domagoj Vida için 3 İngiliz kulübü pazarlık masasında

Domagoj Vida

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fransa ile Hırvatistan arasında oynanacak Dünya Kupası finaline giderek Domagoj Vida’ya destek olacak. Başkan Orman, Hırvatistan’ın finale yükselmesinin ardından sosyal medya hesabından da “Tebrikler koçum. Pazar günü tüm Beşiktaşlılar adına tribündeyim” şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

Fikret Orman, Vida ile görüşecek

Başkan Orman’ın final öncesinde imkan bulması halinde Vida ile bir araya gelerek ona başarılar dileyeceği belirtildi. Başkan Orman’ın final maçının ardından Hırvat oyuncu ile özel bir görüşme gerçekleştirileceği ifade ediliyor. Orman’ın bu görüşmede oyuncuya gelen teklifleri ona ileteceği de konuşuluyor.  Orman’ın bu görüşmenin ardından İngiltere’ye giderek hem golcü oyuncu transferi için bazı kulüplerle görüşmeler yapacağı hem de Vida’yı isteyen kulüplerle pazarlık masasına oturacağı öğrenildi.

Domagoj Vida için üç kulüp randevu talep etti

Öte yandan transfer döneminde en çok konuşulan futbolcuların başında gelen Hırvat stopere teklifler gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar 20 milyon Euro civarında resmi teklif gelse de Beşiktaş yönetimi bunları kabul etmiyor. Beşiktaş’ın Vida için 30 milyon Euro istediği biliniyor. Hırvat yıldızı kadrosuna katmak için Liverpool, Everton ve Leicester City Beşiktaş’tan randevu talep etti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber