Edin Visca, transferin Avcı yapacak! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Edin Visca, transferin Avcı yapacak!

Edin Visca Beşiktaş

Beşiktaş’ta yönetim, transfer listesine aldığı Edin Visca transferini bitirmek için Abdullah Avcı’yı devreye sokma kararı aldı. Siyah-beyazlı yönetim, geçtiğimiz sezonlarda da Bosnalı yıldızı kadrosuna katmak istiyordu. Abdullah Avcı ile sözleşme imzalandıktan sonra başarılı teknik adamın kanat oyuncusu istemesi üzerine Visca tekrar gündeme geldi.

Uzun yıllar beraber çalıştı

Beşiktaş yönetimi, Abdullah Avcı ile uzun yıllar beraber çalışan 29 yaşındaki oyuncu konusunda nabız yoklamaya devam ediyor. Fanatik’te yer alan habere göre Başakşehir Kulübü’nün göndermeye sıcak bakmamasına rağmen oyuncudan bu transfer için yeşil ışık gelmesi sonrasında Siyah-Beyazlılar, devreye Abdullah Avcı’yı sokacak.

Edin Visca için Beşiktaş’ın ödeyeceği rakam

Öte yandan Beşiktaş yönetimi de bu transferin ekonomik alt yapısını oluşturmak için Başakşehir’e belli bir paranın yanı sıra takasta bazı oyuncuları önereceği belirtildi. Siyah-beyazlı kulübün yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı Başakşehir’e 3 milyon Euro+Jeremain Lens veya Cyle Larin’i takasta önerecek. Beşiktaş yönetimi, Visca’nın Beşiktaş’ta forma giymeye sıcak bakmasından dolayı Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile uzun yıllar beraber çalışan Avcı’yı bu transferi bitirmek devreye sokacak.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber