Enzo Roco'dan yönetime rest! Oynamayacaksam… - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Enzo Roco’dan yönetime rest! Oynamayacaksam…

Enzo Roco

Beşiktaş’ta geçen sezonun en büyük hayal kırıklığı yaratan oyuncuların başında gelen Enzo Roco’dan yönetime mesaj geldi. Şilili stoperin yeni sezonda takımda tutulmayacağı ileri sürülüyordu. Geçen sezon 10 maçta oynayabilen, Beşiktaş’ta şans bulamadığı için milli takıma da giremeyen Şilili savunma oyuncusu, yönetimle yaptığı görüşmede yeni teknik heyetin kendisi hakkında karar vermesini istedi.

Sadece 10 maç oynadı

Geçen sezon Meksika’nın Cruz Azul ekibinden büyük umutlarla transfer ettiği ancak sadece 10 maçta şans bulabilen Enzo Roco, bu sezon da kulübeye mahkum kalmak istemiyor. Bir önceki kulübünün değişmez isimlerinden olan Roco yöneticilerle yaptığı görüşmede şunları söylediği ifade edildi. “Geçen sezon neredeyse hiç forma şansı bulamadım. Milli Takım’da sürekli oynuyordum ancak Beşiktaş’ta oynayamadığım için bu yıl Copa America kadrosuna da alınmadım. İçinde bulunduğum durum kariyerime zarar vermeye başladı. Eğer yeni teknik direktör bana şans vermeyi düşünüyorsa kalayım. İstenmiyorsam ayrılmak istiyorum. Zaten beni isteyen kulüpler de var”

Enzo Roco ayrılacak mı ?

Hürriyet’te yer alan habere göre Beşiktaşlı yöneticiler ise Roco’ya “Ayrılmak istiyorsan 5 milyon Euro bonservis bedeli getirmen gerek” derken, son kararı teknik direktör Abdullah Avcı’nın vereceğini ilettiler.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber