Fatih Aksoy, Sivasspor’a imzayı attı! İşte tazminat maddesi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fatih Aksoy, Sivasspor’a imzayı attı! İşte tazminat maddesi

Sivasspor, prensipte anlaştığı Beşiktaşlı futbolcu Fatih Aksoy 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Antalya Belek’te düzenlenen imza töreninde konuşan Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz,  yeni transferlerinin Sivaslı olduğunu hatırlatarak, Sivaslı bir futbolcuyu kadrolarına kattıkları için çok mutlu olduklarını söyledi. Fatih Aksoy’un transferinde emeği geçenlere teşekkür eden Otyakmaz, “Beşiktaş yöneticilerine teşekkür ediyorum bize 1,5 yıl Fatih ile birlikte olmamızı sağladıkları için. Önümüzdeki yıl için takım kadrosunu yaparken, Türk stoperin olmasının hem Türk futbolu için hem de kulübümüz adına iyi olacağı düşüncesiyle şimdiden bu hazırlığı yaptık ve Fatih Aksoy transferini gerçekleştirdik. Bu transfer Hem Demir Grup Sivasspor hem de oyuncumuza hayırlı olsun” dedi.

Fatih Aksoy: İnşallah bizim için güzel olur

Fatih Aksoy ise transferinde emeği geçen herkese teşekkür ederek, “İnşallah bizim için güzel bir sezon ve devamında da 1,5 yılın hepsinde güzel anılar yaşadığımız bir sezon olur” diye konuştu.  Konuşmaların ardından Fatih Aksoy resmi sözleşmeye imza atarak, Sivasspor forması ile basın mensuplarına poz verdi.

15 maç oynamazsa tazminat ödenecek

Başkan Otyakmaz Beşiktaş ile yaptıkları anlaşma gereği 1.5 yıl içinde Fatih’in 15 maçtan az ödemesi halinde Beşiktaş’a tazminat ödeyeceklerini ancak oyuncularına güvendiklerini ve daha fazla oynayarak bu tazminatı ödenmeyeceğini sözlerine ekledi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber