Fikret Orman, Alvaro Negredo'yu satmak için İspanya’da - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman, Alvaro Negredo’yu satmak için İspanya’da

Alvaro Negredo

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın hafta başında İspanya’ya gitmesinin perde arkasının Alvaro Negredo ile olduğu ifade edildi. Futbol kamuoyuna Başkan’ın Guti Hernandez’e yardımcı antrenörlük teklifi ile Madrid’de bulunduğu yönünde bilgiler verilse de olayın perde arkasının başka olduğu ortaya çıktı.

Negredo için görüşmeler yaptı

Akşam gazetesinde yer alan habere göre İspanya’da bazı temaslarda bulunan Başkan Orman’ın burada Negredo’yu isteyen kulüplerle bazı görüşmeler yapıyor. Siyah-beyazlı yönetim, yeni sezon öncesinde İspanyol forvet ile bir şekilde yollarını ayırmanın hesaplarını yapıyor. Beşiktaş’tan yıllık 4.3 milyon Euro kazanan golcü oyuncu ile yolların ayrılması kulübün elini mali açıdan oldukça rahatlatacak.

Alvaro Negredo’ya teklif var mı?

Geçen sezon beklentilerin oldukça altında kalan golcü oyuncu konusunda yönetim, bu futbolcunun satışı konusunda birçok menajere yetki verdi. Şu ana kadar İspanyol forvet için ciddi alıcı çıkmadı. Bu transferin önündeki en büyük engelin ise golcü oyuncunun yıllık 4.3 milyon Euro maliyeti olduğu ifade ediliyor. Ciddi bir alıcının çıkması halinde Beşiktaş yönetiminin bonservis bedeli konusunda gerekli kolaylığı sağlayacağı belirtiliyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber