Fikret Orman: Anderson Talisca'nın Çin’e transfer olması beni şaşırtmadı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman: Anderson Talisca’nın Çin’e transfer olması beni şaşırtmadı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Anderson Talisca’nın Çin’e transfer olmasının kendisini hiç şaşırtmadığını söyledi. Transfer döneminde Brezilyalı yıldızın İngiliz ve İtalya kulüplerine transfer olması beklenirken yıldız oyuncu, sürpriz bir şekilde Çin’e transfer oldu.

Fikret Orman’dan Anderson Talisca açıklaması

Yıldız oyuncuyu takımda tutmak için girişimler yaptıklarını fakat Talisca’nın takımda kalmak istemediğini kaydeden Başkan Orman, “Talisca’nın Çin’e gitmesi beni hiç şaşırtmadı. Benim bildiğim bir mevzuydu. Hangi kulübe gideceğini biliyordum. Bizde kalmak istemeyince yapabileceğimiz bir şey yoktu. Hayatı para üzerine kurulmuş bir yapısı var. Devre arasında Benfica Çin’e satmak istedi biz şampiyonluğa oynuyoruz diye kabul etmedik. Şenol Güneş, İngiltere’ye gidecek dedi. Yine bazıları Manchester United isimlerini ortaya atınca ben rivayet demişim”

Bizim üzerimizden gitmesini kabul etmedik

Futbolcunun Beşiktaş’tan Çin’e transfer olmasına ise sıcak bakmadıklarını ifade eden Başkan Fikret Orman, yaşanan süreçle ilgili olarak şunları dile getirdi: “Menajerler Beşiktaş üzerinden Çin’e satmayı planladılar. Biz 21 milyon Euro Benfica’ya ödeyeceğiz. Menajerlere 4-5 milyon Euro ödenecek. Sonrasında ise Beşiktaş’a 3 milyon Euro gibi bir para kalacak. Ancak sonrasında ortaya birçok dedikodu çıkacaktı. Biz 3 milyon Euro kazanalım diye böyle bir planın parçası olmadık. Beşiktaş’tan ayrılan futbolcular sonra geri dönmek için uğraşıyorlar” diye konuştu.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber