Fikret Orman, Armamızdaki en kutsal yıldızı... - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman, Armamızdaki en kutsal yıldızı…

Fikret Orman

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi’nin şampiyonluk sayısında camia ve taraftarlarına özel açıklamalarda bulundu.

Başkan Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi’nin şampiyonluk sayısıda özel açıklamalarda bulundu.

İKİ SEZON ÜST ÜSTE

‘Şampiyon Beşiktaş’ ailesi diye yazısını başlayan Başkan Orman, iki sezon üst üste şampiyon olarak üçüncü yıldızı taktıklarını vurguladı. Beşiktaş Başkanı, yazısını şöyle sürdürdü: “Öyle duygular, öyle mutluluklar var ki insan bazen bunu ifade etmek istediğinde kelimeler yetersiz kalıyor. ‘Feda’ diyerek bize güvenen, ‘Gururlan’ diyerek güneşli günlerin kapısını beraber araladığımız, ‘Efendi’ diyerek mağrur, centilmen ve güçlü bir şekilde yoldaşlık ettiğimiz siz Beşiktaşlılar’dan başka kimsenin benim yaşadıklarımı anlayacağını sanmıyorum. Şeref’imizle mücadele edip, Hakkı’mızla kazandığımız zaferlerle iki sezon üst üste şampiyon olduk ve üçüncü yıldızı göğsümüze taktık.”

Beşiktaş’ın şampiyonluğunda emeği olan herkese teşekkür eden Fikret Orman, “Bugün geldiğimiz noktada her bir Beşiktaşlı’nın çok büyük emeği var. Yeşil sahada terinin son damlasına kadar mücadele eden futbolcumuzdan harçlığını biriktirip kulübümüze yollayan Yavru Kartallar’a, saha kenarında bilgeliğini konuşturan hocamız Şenol Güneş ve ekibinden her koşulda takımımızı yalnız bırakmayan taraftarlarımıza, her türlü kararımda yanımda yer alan ve bana destek olan yönetici arkadaşlarımdan gece-gündüz demeden Beşiktaş’ın başarısı için her alanda emeğini ortaya koyan fedakar kulüp çalışanlarımıza, bizimle iş birliği yapan sponsorlarımızdan tüm branşlarda armamızı göğsünde taşıyan sporcularımıza kadar herkese tek tek şükranlarımı sunuyorum.
Yine geçtiğimiz ay kulübümüze şampiyonluk kupası getiren Beşiktaş Mogaz Hentbol ve Beşiktaş RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol takımlarımızı da ayrıca tebrik etmek istiyorum.” dedi.

Şampiyonluğun tüm camiaya hayırlı olmasını dileyen Fikret Orman, yazısını şöyle tamamladı:

“Biz büyük, güzel ve güçlü bir aileyiz… Tıpkı camiamızdaki gibi bir aile ortamına sahip olan futbol takımımızın daha büyük başarılara imza atacağına dair en ufak şüphem yok. Varılan hiçbir hedef bizim için son değil, yeni bir başlangıç… Asıl şimdi daha çok çalışmalıyız ve Beşiktaşımız’ın armasındaki en kutsal yıldızı dünyanın zirvesine taşımalıyız.”

Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş’ın başarılı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bein Sports’a açıklamalarda bulundu. Deneyimli çalıştırıcıya röportaj sırasında ise Başkan Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi sürpriz yaptı. Şenol Güneş’in açıklamalarında öne çıkan başlıklar ise şu şekilde:

“Güzel konularla gündem oluşturmak varken sürekli bir gerginlik oluşturuluyor. Bazen başkanla çatışıyoruz ama Beşiktaş’ta transfere yönetim kurulu karar verir. Sezon başında Demba Ba’nın gitmesini istemedim ama şartlar bunu gerektirdi. Yönetimi eleştireyim. Talisca ve Aboubakar’ın kiralık olarak alınmasını doğru bulmuyorum. Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak için kalitemizi yükseltmeliyiz. Demba Ba ve Aboubakar’ın kalmasını isterim. Tolga geçen sezon iyi olmasına rağmen baskı nedeniyle kaleci aldık. Sosa gitmesin diye çok direndim ama şartlar bunu gerektirdi. Geçen sezonki şampiyonluk statsız olmamıza rağmen bence daha rahattı. Bu sezon daha çok zorlandık. Gökhan Töre’yi sezon başı kampında takip edeceğiz. Bazı mevkilerde fazla oyuncularımız var. Lyon maçı bizi olumsuz olarak çok etkiledi. Özür dileyerek söylüyorum Başakşehir maçında benim oyuncularım hiçbir şey yapmadı. Hiç tepki vermedi. Başakşehir iyi gözüktü.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber