Fikret Orman: Herkes bizim karşımızda... - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman: Herkes bizim karşımızda…

Beşiktaş başkanı Fikret Orman zorlu Bursaspor deplasmanı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 2-0 kazanılan Bursaspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Fikret Orman yaptığı açıklamada, herkesin kendilerie karşı olduğunu hissettiğini dile getirdi.

İşte Fikret Orman’ın maç sonundaki açıklamaları…

”Kazandık, kazandığımız için mutluyuz. Önümüzde 3 maç var. 3 maçı kazanıp şampiyon olmak istiyoruz.”

”Dürüstçe söyleyeyim, biz o kadar stresliyiz ki. Ben özellikle sağlıklı maç izleyip yorum yapabilecek durumda değilim. Yapacağım yorumlar çok doğru olmaz, spor yazarlarımız daha iyi yapar.”

”Geçen sene Beşiktaş’ın şampiyon olmasını herkes çok istiyordu ama bu sene herkes birlik olmuş bizim karşımızda gibi hissediyorum.”

Bursaspor-Beşiktaş maçı sonrası Marcelo Guedes, yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.
Beşiktaş’ın zorlu Bursaspor deplasmanı sonrası Marcelo Guedes karşılaşmayı değerlendirdi.
Bursaspor-Beşiktaş maçı sonrası Marcelo Guedes, değerlendirmelerde bulundu.

İşte Marcelo Guedes’in maç sonu sözleri:

“Çok iyi bir maç oldu. Maç boyunca oyunun hakimi biz olduk. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirdik. Fenerbahçe maçından sonra bu galibiyet önemliydi. Şimdi önümüzde 3 final maçı var. Bu 3 maçı da en iyi şekilde oynayıp kazanmak istiyoruz.”

Fenerbahçe maçında kendi kalesine attığı gol…

“Futbolda böyle şanssız anlar oluyor. O şanssız anlardan biriydi. Bunları hesaba katmak lazım. Biz takım içerisinde birbirimize güveniyoruz. Bu güvenle neler yapacağımızı biliyoruz.”

 

Bursaspor-Beşiktaş maçının ardından Şenol Güneş ve Ricardo Quaresma, yayıncı kuruluşuın flaş röportajına birlikte çıktılar.

100. resmi maçına çıkan Quaresma, muhabirden gelen “200. maçını görür müyüz?” sorusuna, “Hoca karar verecek.” cevabını verdi. Maç ve ligin kalanıyla ilgili değerlendirmeler yapan Quaresma, “Bu sene çok çalıştık, çok emek verdik. 3 final maçımız var. Ayaklarımız yere basacak.” değerlendirmelerde bulundu.

İşte Şenol Güneş’in maç sonu sözleri:

“Quaresma hırslı, çalışkan bir oyuncu. Daha uzun süre oynamaya devam eder. Takım için çok çalışıyor. 100. maç oynadığına hiç bakmadım.

Beşiktaş’ta şu ana kadar, 100. resmi maçımmış. İki yıl dolmadan 100 maç olmuş. Daha önümüzde maçlar var. Önemlisi kazanarak gitmek.”

“KORAKOR BİR OYUN VARDI”

“Çok büyük emek verdik. Daha erken işi bitirmeliydik. Zor maçlar oynuyoruz. Bugün de öyle bir maç vardı. Korakor oyun vardı. Seyircisiyle, sahasıyla, oyunuyla, taraftarıyla kendini yeniden gösterdi Bursaspor. Bursa ve Trabzon gibi şehirlerin yarışın içinde olması gerekiyor.”

“SERT BİR MAÇ OLDU, QUARESMA…”

“İngiltere’de oyunanan bir maç gibi boğuşmalara izin verildi. Oyun başından itibaren. Sert bir maç oldu. Agresif, kontrolsüz girmeler oldu. Riskleri vardı bunun, Quaresma ikinci sarıyı görebilirdi.

İki forvetle oynadık. Demba Ba’yı da düşündüm. Oyuna hakim olmak gerekiyordu. Bursaspor’un hırsı, temposu, kendilerini düşüreceğini biliyorduk. Onlar düşerken ikinci forveti aldık. Erkenden bir gol bulunca Demba Ba’ya gerek görmedim. Düşündüğümüz gibi gelişti. Kolay bir maç olmadı, zor oldu.”

“KALAN HER MAÇ ZOR”

“Rakiplere göre üstün oynuyoruz. Problemimiz rahat gol yiyoruz, yakalayıp atamıyoruz. Rakibi forse eden bizdik. Bursaspor, gücü oranında direnç koydu. Bursaspor bu dirençle oynarsa, iyi bir kadroyla yukarıyı zorlar.

Biz her maça kazanmak için çıkarız. Biz bir tek Karabük ve deplasmanda Başakşehir’e karşı kötü oynadık. Her maça çıkarken güzel oynayıp kazanmak istiyoruz. Kalan her maçımız zor.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber