Fikret Orman ile Şenol Güneş arasında Mario Balotelli krizi - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman ile Şenol Güneş arasında Mario Balotelli krizi

Mario Balotelli

Beşiktaş’ta Cenk Tosun’un takımdan ayrılmasının ardından golcü arayışları hız kazanırken Mario Balotelli konusunda Başkan Fikret Orman ile Teknik Direktör Şenol Güneş arasında sorunlar yaşandığı iddia edildi. Başkan’ın takıma kazandırmayı istediği İtalyan forveti Güneş üçüncü kez veto etti.

Şenol Güneş, yaramazlık yaparsa gönderirim

Daha öncede İtalyan forveti takıma kazandırmak isteyen Fikret Orman, bu girişimlerde sonuç elde edememişti. Sezon başında da gündeme gelen yıldız futbolcuya Şenol Güneş onay vermezken devre arasında Balotelli transferi tekrar masaya geldi. Başkan’ın ısrarla kadroya katmak istediği Balotelli için Şenol Güneş, Antalya kampında “Balotelli’yi kim yazıyor bilmiyorum. Oyunculuğunu tartışmıyorum. Elimde de bu tip oyuncular var. Sindirilebilir oyuncuyu değiştirebilirsiniz. Ama benim aldığım bilgiler, kendisine ve etrafına zarar verebileceği yönündeydi. Ancak oyuncu olarak iyi bir isim. Bedava alıyorsanız gelsin, yaramazlık yaparsa göndeririz. Bedava almazsak göndeririz ve bu sefer para kaybederiz. O zaman almayalım. Oyuncu tipi olarak uyabilirdi ama özel hayatıyla ilgili sıkıntısı bize uymuyor” açıklaması ile bir kez daha veto etti.

Mario Balotelli: Sorun çıkarırsam tek taraflı sözleşmemi fesh edin

Bonservis bedeli olmayan ve Fransa’da oynadığı 4 milyon Euro’ya Beşiktaş forması giymeye hazır olan golcü futbolcu için Fikret Orman’ın Şenol Güneş ile bir görüşme daha yaptığı ifade edildi. Fotomaç gazetesinde yer alan habere göre Başkan’ın tecrübeli teknik adamın önüne İtalyan forvetin istatistiklerini koyduğu ve eskisi gibi olmadığı yönünde onu ikna etmeye çalışıyor. Öte yandan da İtalyan golcünün herhangi çıkaracağı kötü bir olayda sözleşmesini tek taraflı feshetmeye bile hazır olduğunu söylediği kaydedildi.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber