Fikret Orman’dan Marcelo Guedes paylaşımı - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman’dan Marcelo Guedes paylaşımı

Fikret Orman

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Marcelo Guedes transferi sonrasında Instagram hesabı üzerinden bu transferi eleştirenlere cevap verdi. Gün içinde Beşiktaş Kulübü, Brezilyalı oyuncu için Lyon Kulübü ile görüşmelere başlandığın KAP’a bildirmişti.

Fikret Orman: Güle güle Marcelo’m

Bu transfer haberinden sonra bazı taraftarlar Marcelo’nun satılmasına tepki göstermişti. Başkan Fikret Orman, Instagram hesabından ‘Güle güle Marcelo’m’ diye bir paylaşım yaptı. Başkan Orman, şunları yazdı:

“Her şey güzel olacak. Marcelo’yu aldığımızda küme düşmüş takımdan oyuncu alınır mı diyenler, şimdi onu satan şampiyonluğu sattı diyor. Liderlik, popülarite için karar vermek değil, gerçek aşkın için doğruyu yapmaktır. Yolun açık olsun Marcelo’m.”

Marcelo Guedes için ne kadar bonservis bedeli ödenecek ?

Lyon ile Beşiktaş arasında yaklaşık 1.5 aydır devam eden transfer görüşmeleri bugün itibari ile tamamlandı. Fransız Kulübü, Marcelo Guedes için Beşiktaş Kulübü’ne 7.5 milyon Euro bonservis+1 milyon Euro bonuslar şeklinde bir ödeme gerçekleştirecek. Brezilyalı oyuncu, Lyon’a gidip sağlık kontrolünden geçtikten sonra bu transfer resmi olarak tamamlanacak.

Siyah-beyazlı  kulübün, Marcelo sonrasında stoper arayışlarına başladığı bildirildi. Marcelo’dan gelecek para ile kaliteli bir forvet takıma kazandırılacak.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber