Fikret Orman: Şampiyon olup Japonya'ya turnuvaya gideceğiz - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman: Şampiyon olup Japonya’ya turnuvaya gideceğiz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, sezon sonunda yine şampiyon olup bir yıl ara verdikleri Uzak Doğu açılımına yine devam edeceklerini açıkladı. Siyah-beyazlı kulüp, Japonya’nın en büyük medya gruplarından Mainichi Sponichi ile bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Fikret Orman: Globalleşme projemiz devam ediyor

“Globalleşme projesi devam ediyoruz. Come to Beşiktaş akımı büyük coşku yarattı. Tüm dünyada tanındı. Yaz aylarında Çin’de sosyal medya hesapları açtık. Çeşitli ülkelerde çalışmalar yaptık.”

“Japon pazarı hedef pazarlarından birisidir. Bizi çok seveceklerini düşünüyorum. Bunu sağlayabilmek için Japonya’nın en büyük medya gruplarından Mainichi Sponichi ile anlaşma imzalıyoruz. Bizim global partnerimiz olacak.”

“Geçen yıl takımın durumundan dolayı Çin’e gidemedik. Bu sene şampiyon olup Uzak Doğu seferine yine başlayacağız. Japonya’ya maç organizasyonu yapacağız.”

“İyi tanıtım, iyi iletişim kurabilirsek sponsorluklar gelecektir. Beşiktaş’ı dünya üzerinde herkesle iletişim haline geçirmek istiyoruz. Birinci amacımız insanları Beşiktaş’ı tanıtmaktır. Onun sonucunda sponsorluklar gelir zaten.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber