Fikret Orman'dan yeni teknik direktör açıklaması - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman’dan yeni teknik direktör açıklaması

Fikret Orman

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni sezonda takımın başına geçecek teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu. Başkan Orman, Bolu Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışında basın mensuplarının yeni teknik direktör sorularını da cevapladı.

Fikret Orman: Yeni hoca arayışlarımız olmadı

Şenol Güneş’in sezon sonuna kadar Beşiktaş’ın başında olacağını birkez daha vurgulayan Başkan Orman, “Şenol hoca sezon sonunda Milli Takıma gidecek. Bu aşamada yeni teknik direktör için görüşmelerimiz olmadı ama değerlendirme sürecimiz başladı. Önümüzdeki haftalardan sonra daha ağırlık kazanır ama daha önce de açıkladığım gibi Beşiktaş’ın mayıs ayında bir seçimi var. Ne zaman seçim olacağını açıklayacağız. Adaylar çıkacak. Adaylar kendi hocalarını söyleyecek. Ondan sonra da biz. Seçim bittikten sonra daha da hızlanır bu işler. Etik olarak da seçimden evel çok doğru bulmuyorum.”

Fikret Orman, Bolu’nun Gerede ilçesinde yapılacak tesisin temelini atacaklarını, 4 ya da 5 ay içerisinde çalışmaları bitireceklerini aktararak, siyah beyazlı takımın yaz kampını Bolu’da yapacağını ifade etti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber