Fikret Orman'dan Burak Yılmaz açıklaması - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman’dan Burak Yılmaz açıklaması

Burak Yılmaz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni sezon öncesinde golcü transferi kapsamında eski futbolcuları Burak Yılmaz hakkında konuştu. Başkan Orman, beIN Sports’ta katıldığı bir programda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş, Burak Yılmaz’ı transfer edecek mi ?

Golcü oyuncunun Trabzonspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğunu kaydeden Orman, “Burak Yılmaz şu anda Trabzonspor’un oyuncusu. Bildiğim kadarıyla Trabzonspor bir bonservis bedeli ödeyerek aldı Burak’ı. Çok iyi bir kontratı var. Bu onların şartları. Burak Yılmaz’la alakalı olarak öyle bir duruma gelmedik. Ben Burak’ı şu şekilde değerlendirdim: Beşiktaş’lı olduğunu hiçbir zaman inkar etmeyen, anne ve babasını çok sevdiğim bir insan. O yapıda değerlendirdim. Beşiktaşlı olanlara sahip çıkmak” dedi.

Başkan Fikret Orman, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun yakın dostu olduğunu ancak golcü oyuncu konusunda aralarında detaylı bir konuşmanın geçmediğini ifade etti.

Atiba Hutchinson’un son durumu

Başkan Fikret Orman, 31 mayıs itibari ile kontratı biten Atiba Hutchinson’un kalıp kalmayacağı ile ilgili olarak da “Atiba bizim sevdiğimiz oyuncu. Yardımcı hoca fikrini ona da söyledim. Kendisi bir yıl daha futbol oynamak istediğini açıkladı. Kendisine bir yıllık kontrat önerdik. Şartlarına bakacak daha iyi kontrat bulursa oraya gider. Onun durumuna bakacağız.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber