Fikret Orman’dan flaş Alvaro Negredo açıklaması - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman’dan flaş Alvaro Negredo açıklaması

Alvaro Negredo

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, son bir haftadır yoğun bir şekilde Siyah-beyazlı takımın transfer gündeminde yer alan İspanyol golcü Alvaro Negredo hakkında konuştu.

İspanya’da Real Valladolid maçını izlemek için stada geldiğinde NTV Spor’un canlı yayınına katılan Başkan Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün transfer listesinde yer alan oyuncular hakkında açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman: Alvaro Negredo alternatiflerden birisi

Alvaro Negredo transferi konusunda fazla acele edilmemesi gerektiğini yönetici arkadaşlarına ileten Başkan Fikret Orman, bu açıklamalarını doğuralar nitelikte konuştu. İspanyol oyuncunun alternatiflerden sadece birisi olduğunu ifade eden Başkan Fikret Orman, “Alternatiflerimizden bir tanesi Negredo, olabilir, ama ilgilendiğimiz başka oyuncular da var. Bizim açımızdan transferi yapmak değil, doğru transferi doğru fiyata yapmak önemli. Taraftar baskı yapıyor haklıdır ama taraftar baskı yapıyor diye fazla para veremem” dedi.

Aboubakar’dan vazgeçilmiş değil

Yönetici arkadaşlarına Alvaro Negredo’yu değil Vincent Aboubakar’ı istediğini söylediği belirtilen Başkan Fikret Orman, Vincent Aboubakar defterinin ise hala kapanmadığını da teyit etmiş oldu. Başkan Orman, Aboubakar için şu değerlendirmeyi yaptı: “Lorient Aboubakar’ın hakkının %60’ına sahip. Porto da para almayacaksam ben oynatım diyor. Onlar anlaşamadı. Tamamen kapanmış değil”

Başkan Fikret Orman, geçen sezonu Fenerbahçe’de tamamlayan Jeremain Lens’in iyi futbolcu olduğunu ancak i öncelikli olmadığını, 2-3 oyuncu daha alarak tranfseri noktalayacaklarını kaydetti.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber