Fikret Orman'dan sürpriz Şenol Güneş kararı! Devam edeceğiz - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Fikret Orman’dan sürpriz Şenol Güneş kararı! Devam edeceğiz

Fikret Orman Şenol Güneş

Beşiktaş’ta son bir aydır sezon sonunda Beşiktaş’tan milli takıma gideceği konuşulan Şenol Güneş hakkında Fikret Orman’dan sürpriz bir hamle geldi. Hafta başında Fenerbahçe ile oynanan derbinin ilk yarısının 3-0 önde tamamlanmasına rağmen ikinci yarıda yenilen goller sonrasında derbinin 3-3 tamamlanması Güneş’in Beşiktaş’taki geleceğini iyice tartışmaya açtı.

Şenol Güneş: İstifa etmeyi düşünmüyorum

Derbi maçın ardından sosyal medyada ve Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri çıkışında yaşanan olaylarla ilgili olarak da tecrübeli teknik adam, yazılı bir açıklama yaparak özetle şunları dile getirmişti: “Fenerbahçe ile oynadığımız müsabaka sonrasında her zamanki gibi kamuoyunda algı oluşturmaya yönelik bazı gayretlerin olduğunu görmekteyim… Öncelikle, nereden senaryolaştırıldığını ve kimlerce sahnelendiğini bildiğim bu art niyetli eylemlerin işimi yapma noktasında şahsıma herhangi bir engel teşkil etmeyeceğinin bilinmesini isterim. İstifa etmeyi de düşünmüyorum”

Fikret Orman: Son karar bana ait

Öte yandan yönetim içinde bazı isimlerde derbi sonrasında alınan sonuçtan sonra Başkan Fikret Orman’a baskı yaparak ‘Şenol hoca ile gitmiyor. Aklı zaten milli takımda. Sezon sonunu beklemeden yolları ayıralım’ baskısı yaptığı da biliniyordu. Bazı yöneticilerden gelen talep üzerine Başkan Orman’ın onlara “Siz karışmayın. Bir karar alınacaksa ben alırım. Hocayla devam edeceğiz” karşılığı verdiği iddia edildi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber