Gökhan İnler’in ayrılığının perde arkası - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Gökhan İnler’in ayrılığının perde arkası

Gökhan İnler

Beşiktaş’ta yeni sezona yönelik güçlü kadro kurma çalışmaları devam ederken akşam saatlerinde Gökhan Inler konusunda flaş gelişme yaşandı. Orta sahadaki rekabetten dolayı fazla forma şansı bulamayan yıldız oyuncu, gelecek sezonda da kadroda yer bulamayacağını düşündüğü için yönetimle bir görüşme yaptığı ve yöneticilere “Hoca beni düşünmüyor. Bırakın beni gideyim” şeklinde bir görüşme gerçekleştirdi. Taraflar bu görüşmenin ardından sözleşmeyi karşılıklı fesh etti. Kulüpten Gökhan İnler konusunda ise henüz resmi açıklama gelmedi.

Gökhan İnler için Güneş’ten rapor alındı

Öte yandan yıldız oyuncunun takımdan ayrılma isteği sonrasında Siyah-beyazlı yöneticiler teknik direktör Şenol Güneş ile bir durum değerlendirmesi yaptı. Şenol Güneş’in yöneticilere “Gökhan’ı fazla 11’de düşünmüyorum. Atiba, Oğuzhan, Tolgay iyi durumdalar” şeklinde bir rapor verince Gökhan İnler ile Beşiktaş’ın yolları ayrıldı.

Galatasaray ve Fenerbahçe’ye gitmeyeceğinin sözünü verdi

Gökhan İnler’in yöneticilerle yaptığı görüşmede Siyah-beyazlı takımın rakipleri konumundaki Galatasaray ve Fenerbahçe’ye gitmeyeceği konusunda söz verdiği belirtildi. Yıldız oyuncu için Türkiye’den Trabzonspor ve Medipol Başakşehir’in ilgisinin olduğu biliniyor.

Takım arkadaşlarıyla vedalaştı

Bu akşam Beşiktaş ile son idmanına çıkan yıldız oyuncu, antrenman bitiminde arkadaşlarıyla vedalaşarak tesislerden ayrıldı.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber