Gökhan İnler, Beşiktaş taraftarına teşekkür etti - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Gökhan İnler, Beşiktaş taraftarına teşekkür etti

Gökhan İnler

Beşiktaş’ta sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen tecrübeli futbolcu Gökhan Inler, siyah-beyazlı taraftarlara teşekkür etti.

Gökhan, sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaştığı mesajda, Beşiktaş’ta forma giyerek çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Bir insanın çocukluk hayalinin gerçekleşmesinin ne anlama geldiğini tahmin edersiniz. Beşiktaş’a veda ederken bu mutluluğa erişmiş olmanın sevincini yaşıyor ve bir yandan da dilediklerimi elimde olmayan sebeplerden dolayı gerçekleştirememiş olmanın hüznüyle ayrılıyorum. Çok mücadele verdim formayı giymek, takımın değişmez parçası olmak için ama hayat işte… Bazen her şey sizin elinizde olmuyor. Bir yıllık süre zarfında bana büyük destek veren ve transferim için büyük çaba sarf eden başta Sayın Başkanım Fikret Orman olmak üzere, teknik direktörümüz Şenol Güneş’e, takım arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarına ve Beşiktaş’ın asil taraftarlarına çok teşekkür ederim.”

Gökhan İnler: Sevenlerin yolu elbette bir gün yine kesişir

Beşiktaş sevgisini hep içinde taşıyacağını vurgulayan Türk asıllı İsviçreli futbolcu, “Şimdi bir süreliğine ayrılık vakti. Beşiktaş sevgisi sonsuza dek kalbimde kalacak ama gideceğim yeni kulübümde de aidiyet duygusunu sonuna kadar hissederek, yıllardır yaptığım gibi profesyonel bir şekilde başarı için mücadelemi yürekten ortaya koyacağım. Unutmayın Beşiktaş’ın asil taraftarlar, sevenlerin yolu elbet bir gün yine kesişir.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü’nden Gökhan İnler’e teşekkür

Öte yandan Beşiktaş Kulübü, resmi siteden sözleşmesi fesh edilen Gökhan İnler’e teşekkür etti. Kulübün resmi sitesinden yapılan duyuruda şöyle denildi: “2016-17 sezonu başında Beşiktaşımıza transfer olan, transfer sürecinden vedasına kadar her aşamada Beşiktaşlı duruşunu sergilemekten vazgeçmemiş, beyefendi kişiliği ve başarılı performansıyla taraftarlarımızın gönlünde taht kuran Gökhan İnler ile yollarımızı karşılıklı anlaşarak ayırdığımızı üzülerek duyuruyoruz. Kartal Yürekli Gökhan İnler’e bundan sonraki kariyerinde başarılar diler, hizmetlerinin ve Beşiktaş sevdasının her zaman hatırlanacağını belirtiriz.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber