Gökhan Töre, ne zaman sahalara dönecek - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Gökhan Töre, ne zaman sahalara dönecek

Gökhan Töre

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında sakatlanan ve ameliyat için Almanya’ya giden Gökhan Töre’den kötü haber geldi. Yıldız oyucunun ameliyat olduğu ve 7 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Gökhan Töre, Almanya’ya tedaviye gitti

Siyah-beyazlı kulübün resmi sitesinden Gökhan Töre hakkında şu bilgilendirme yapıldı:

“Antrenmanda sakatlanan oyuncumuz Gökhan Töre’nin yapılan ortopedik muayene ve MR sonucunda sağ dizinde kıkırdak hasarı (lateral femoral kondilde) tespit edildi. Oyuncumuz geçen yıl diğer dizini ameliyat eden cerrahtan ikinci bir görüş almak üzere Almanya’ya gitti. En kısa sürede tedavi şekline karar verilecektir.”

İngiltere’de oynarken de sakatlanmıştı

Beşiktaşlı futbolcu geçtiğimiz sezon West Ham United’de kiralık olarak forma giyerken de sakatlanmış ve uzun süre sahalardan uzak kalmıştı. Tedavi için Almanya’ya giden yıldız futbolcunun, West Ham’da yaşadığı sakatlığın ardından kendisini ameliyat eden doktora görüneceği ifade edildi.

Duruma göre transfer yapılacak

Öte yandan Gökhan Töre’nin durumuna göre Siyah-beyazlılar bu oyuncunun yerine transfer yapacak. Gündemdeki isim ise Yusuf Erdoğan. Bursaspor’un transfer etmek istediği oyuncu Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın Beşiktaş’a söz vermesi nedeniyle gerçekleşmemişti. Yusuf Erdoğan transferi gerçekleşmezse geçen sezon Fenerbahçe’de kiralık forma giyen Lens’in ismi de alternatifler arasında.

 

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber