Guti Hernandez imza için yola çıktı! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Guti Hernandez imza için yola çıktı!

Guti Hernandez

Beşiktaş’ta yeni sezonda teknik direktör Şenol Güneş’in yanına yardımcı antrenörlük için düşünülen Guti Hernandez ile her konuda anlaşmaya varıldığı ifade edildi. Başkan Fikret Orman da hafta sonu Madrid’de eski oyuncuları ile her konuda anlaşmaya varmıştı.

Şenol Güneş’ten de vize çıktı

Yardımcı hoca konusunda Yusuf Şimşek, Mustafa Doğan, İlhan Mansız ve Guti ile görüşen yönetim, bu isimleri Güneş’in onayına sundu. Şenol Güneş’in İspanyol antrenöre onay verdiği dile getirildi. Sabah’ta yer alan habere göre Siyah-beyazlı yönetim, uzun vadeli çalışmak istediği Guti’yi önümüzdeki günlerde İstanbul’a getireceği ve imza attıracak.

Fikret Orman’dan Guti Hernandez açıklaması

Öte yandan dün akşam Süper Lig’in yayıncı kuruluşuna gündemle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, Güneş’in yanına alınacak yardımcı hoca konusunda şunları ifade etmişti: “Beşiktaş’ta yabancı futbolcularla bağlarımızı da koparmıyoruz. Onlardan da yararlanmak istiyoruz. Ben meşale İlhan Mansız’ın Beşiktaş’ta mutlaka görev almasını istiyorum. Tabi burada İlhan Mansız’ın kendisi ile ilgili bir karar vermesi gerekiyor. Guti ile görüşmem soruluyor. Biz her zaman kendisi ile görüşüyoruz. Bizden sonra Real Madrid U-21 takımını çalıştırdı. Guti ile de görüşüyorum. Onlarla temasımız hiçbir zaman kopmadı. Yardımcı hocanın kim olacağına Şenol Güneş karar verecek. Ümraniye’nin patronu o. Guti de olur İlhan da olabilir. Son karar hocanın”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber