Hürser Tekinoktay: John Toshack ile anlaşmıştım - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Hürser Tekinoktay: John Toshack ile anlaşmıştım

John Benjamin Toshack

Beşiktaş’ta hafta sonu yapılacak başkanlık seçiminde adaylığını açıklayan isimlerden Hürser Tekinoktay, John Toshack ile her konuda anlaşma sağladıını açıkladı. TRT Spor’da yayınlanan Gündem Futbol programına telefonla bağlanan Tekinoktay, Siyah-beyazlı camiayı yakından ilgilendiren açıklamalarda bulundu.

John Toshack, Beşiktaş’a geri mi dönecek ?

Yaşanan imza toplama sürecinden dolayı Toshack’ın şu anda Fas’a gittiğini ve durumunun ortada olduğunu kaydetti. Siyah-beyazlı kulüpte daha önce görev yapan Toshack ile üçlü bir pozisyonda anlaşıldığını kaydeden Beşiktaş başkan adayı, “Kendisi sportif direktörümüz olabilirdi. Futbolu yönetecek kişi olabilirdi veyahut teknik direktör de olurdu. Yaşanan süreçten dolayı şu anda Fas’ta. Yine benim teknik direktör olarak anlaştığım birisi vardı ancak onun da şu anda sözleşmesi devam ediyor” dedi.

Beşiktaşlılar üye olamazken Metal İş Sendika üyeleri üye olmuş

Siyah-beyazlı kulüpte üye sayısının 30 binlerden 15 binlere düşürüldüğünü kaydeden Hürser Tekinoktay, üye yapısı hakkında çarpıcı bilgiler paylaştı: “Tribünde kombine alan Beşiktaşlıların kongre üyesi yapılmadığını görüyoruz. Tribündeki hakiki Beşiktaşlılar kongre üyesi yapılmazken Metal İş Sendikası adıyla üyelerinin ve başka takım taraftarlarının üye yapıldığını görüyoruz.”

Hürser Tekinoktay, şeffaf yönetimden yana olduklarını birkez daha vurgulayarak, ‘Kendi şirketlerine fatura kese yöneticiler yönetimde olmamalı” dedi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber