Hüseyin Mican, Kartal Yuvası satış rekoru kırıyor - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Hüseyin Mican, Kartal Yuvası satış rekoru kırıyor

Beşiktaş

Beşitaş’ta Kartal Yuvası’ndan Sorumlu yönetici Hüseyin Mican, Siyah-beyazlı taraftarların bu sezon forma satışlarına büyük ilgi gösterdiğini söyledi.

Son iki yılda üst üste Süper Lig’de şampiyonluk sevinci yaşanan Siyah-beyazlılarda lisanslı ürünlerin satışını yapan Kartal Yuvası da satış rekorları kırmaya başladı. Beşiktaş taraftarı, Kartal Yuvası mağazalarına gidip lisanslı ürünler alarak kulüplerine destek olmayı sürdürüyor.

Hüseyin Mican, satışlar gayet iyi

Geçen yılın belirli dönemi ile bu yılın belirli dönemi arasındaki forma satışları hakkında bilgi veren Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mican, “Geçen sene 15 Haziran -21 Temmuz tarihleri arasında yapmış olduğumuz forma satışi ile bu yıl yeni sezon formalarının satışa çıktığı 12 Temmuz -21 Temmuz arasında yaptığımız arasında tam iki kat fark var. Geçen yıl 37 günde satmış olduğumuz formaları bu yıl 10 gün içinde 2 misli fazla sattık. Kartal Yuvası rekor kırıyor” dedi.

Önümüzdeki günlerde forma satışlarının daha da artacağına dikkat çeken Hüseyin Mican, bu sezon forma satışında rekorlar kıracaklarını söyledi.

Beşiktaş Kulübü’nden korsan forma uyarısı

Öte yandan Beşiktaş Kulübü, korsan ürün satışı konusunda taraftarlarını bir kez daha uyardı. Kulüpten yapılan bilgilendirmede şöyle denildi: “Çeşitli telefon numaralarından (özellikle (0212) 702 21 92) taraftarlarımızı arayan bazı kişilerin, kulübümüzün yeni sezon formalarıyla ilgili özel bir kampanya düzenlediği bilgisini vererek satış yapmaya çalıştıklarını öğrenmiş bulunmaktayız. Kulübümüzün böyle bir uygulaması yoktur. Bu veya benzeri numaralardan yapılan hiçbir aramayı lütfen dikkate almayınız. Bu yolla yapılan satışlarda taraftarlarımız kandırılmaya çalışılarak, sahte ürünler pazarlanmaktadır”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber