İbrahim Üzülmez: Beşiktaş şampiyon olmak istiyorsa ... - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

İbrahim Üzülmez: Beşiktaş şampiyon olmak istiyorsa …

İbrahim Üzülmez

Beşiktaş’ın eski futbolcularından İbrahim Üzülmez, yeni sezon öncesinde Siyah-beyazlı takımın kaç transfer yapması gerektiği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Üzülmez, Kara Kartal’ın şampiyonluğa oynayabilmek için 4 transferin şart olduğunu açıkladı.

İbrahim Üzülmez: Beşiktaş en az 4 transfer yapmalı

Fanatik’e konuşan genç teknik adam, Siyah-beyazlı takımın yeni sezonda şampiyonluğa oynayabilmesi için 4 transfere ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: “Kadro planlanması çok önemli. Caner’e alternatif bir sol bek mutlaka alınmalı. Orta sahada Atiba’nın rolünü üstlenebilecek, yükünü hafifletebilecek biri şart. İyi bir sol stoper ve kanat oyuncusu da alınırsa Beşiktaş şampiyonluk yarışında zafere ulaşabilir.” 

Oğuzhan geri kazanılmalı

Beşiktaş’ta son iki yıldır formaya hasret kalan isimlerden Oğuzhan Özyakup’un geri kazanılması gerektiğinin altını çizen Üzülmez, “Abdullah hocanın Oğuzhan’ı geri kazanmak için elinden geleni yapacağını düşünüyorum. Onun ne kadar yetenekli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak son 2 senedir ortalarda yok. Mutlaka kazanılmalı. Mental olarak güçlü bir Oğuzhan artı bir transfer demektir” diye konuştu.

İbrahim Üzülmez, futbol hayatının son demlerini yaşayan Atiba’nın da bu sezon oynadıktan sonra gelecek yıllar için teknik kadronun içinde tutulması gerektiğini sözlerine ekledi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber