İbrahim Üzülmez'in Kasımpaşa macerası 4 sürdü! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

İbrahim Üzülmez’in Kasımpaşa macerası 4 sürdü!

İbrahim Üzülmez

Beşiktaş’ın eski kaptanlarından İbrahim Üzülmez’in Kasımpaşa teknik direktörlük macerası sadece 4 saat 36 dakika sürdü. Hafta içinde Süper Lig’e çıkardığı Gençlerbirliği ile yollarını ayıran başarılı teknik adam, saat 12.00’da Kasımpaşa ile bir yıllık sözleşme imzalamıştı. Yeni sezon planlaması görüşmeleri sırasında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle saat 16.36’da İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı. Başarılı teknik adamın Kasımpaşa macerası sadece 4 saat 36 dakika sürmüş oldu.

Kasımpaşa’dan İbrahim Üzülmez açıklaması

Öte yandan Kasımpaşa Kulübü de yaşanan gelişmeler hakkında resmi siteden şu açıklamayı yaptı: “Sayın İbrahim Üzülmez ile bugün sözleşme müzakereleri sırasında fikir ayrılıkları yaşanmış ve taraflar sözleşme imzalamaktan karşılıklı olarak vazgeçmişlerdir.”

İbrahim Üzülmez: Sıkıntı çıkınca yollarımı ayırdım

İbrahim Üzülmez de yaşananlarla ilgili olarak şunları kaydetti:  “Bazı şeylere biz de şaşırıyoruz. Türkiye gerçekleri şaşırmamak lazım. Toplantıdan çıktıktan sonra gelecek sezon yapılanmasıyla ilgili sıkıntılar çıktı. Biz de gelecek sezon yapılanmasıyla ilgili sıkıntı çıkınca yollarımızı karşılıklı olarak ayrıma kararı aldık”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber