İdmana çıkmayan Anderson Talisca izinliymiş - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

İdmana çıkmayan Anderson Talisca izinliymiş

Anderson Talisca

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına akşam yaptığı antrenmanla devam ederken izni biten ve akşam antrenmanda olması gereken Anderson Talisca çalışmada yer almadı. Oyuncunun antrenmanda yer almaması ilk başta kafaları karıştırırken kulübün resmi sitesinden yıldız oyuncunun izin olduğu bilgisi paylaşıldı.

Talisca izinli ama ne zaman çalışmalara başlayacak belli değil

Normalde 4 Temmuz’a kadar izinli olan futbolcuların hepsi çalışmaya dahil olurken Anderson Talisca’nın çalışmalara katılmaması futbolcu ile kulüp arasında bir kriz mi var sorusunu ortaya çıkardı. İdmanın bitiminde kulübün resmi sitesinden Talisca’nın izinli olduğu için antrenmana katılmadığı açıklandı. Fakat yıldız oyuncunun idmanlara ne zaman başlayacağı konusunda ise her hangi bir bilgi yer almadı. Dünkü çalışmada sakatlanan ve tedavi amaçlı antrenmanı bırakan Gökhan Töre ile milli takımdan dolayı izinli olan Gökhan Gönül salonda çalıştı.

Kondisyon ağırlıklı antrenman

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetimindeki idmanda futbolcular kondisyon ağırlıklı antrenmanın ardından taktik ağırlıklı bir antrenman yaptı. Antrenman yarım sahada yapılan 4’lü turnuva maçları ile sona erdi. Bu arada, turnuva maçını kazanan gri takım sevinç fotoğrafı çektirdi.

Siyah-beyazlı takım, yarın yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber