İki yorumcudan Şenol Güneş iddiası! Ben de duydum - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

İki yorumcudan Şenol Güneş iddiası! Ben de duydum

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in A Milli Takım’ın başına geçeceğine yönelik iddialar devam ediyor. Son birkaç haftadır konuşulan konu son günlerde yine gündeme geldi.

Lucescu ile yollar ayrılacak

TFF yönetimi, mart ayında başlayacak 2020 Avrupa Şampiyonası öncesinde Mircea Lucescu ile yollarını ayırarak bu görevi Güneş’e getirmek istiyor. Eğer bu tarihteki maçlara Lucescu çıkarsa sözleşmesi otomatikman uzayacak.

Şenol Güneş, hakkıdaki iddialar

Öte yandan dün akşam TRT Spor’da yayınlanan İleri Üçlü programının iki yorumcusu Barış Yurdusen ve Fırat Günayer, tecrübeli hakkında bazı yorumlarda bulundu. TFF’nin Güneş ile he konuda anlaştığını duyduğunu dile getiren Yurduseven, şunları ifade etti: “TFF’nin, Şenol Güneş ile her konuda anlaştığını duydum. Mart ayında istiyorlar. Hemen gel diyorlar. Kosova ve Arnavutluk maçları var. Beşiktaş taraftarı kadar kimse Güneş’i sevmedi. Beşiktaş taraftarının bizi bırakıp gittin hocam demesini istemiyor.”

Fırat Günayer de aldığı istihbarat bilgisini şöyle açıkladı: “Şenol Güneş, Beşiktaş göndermeden Beşiktaş’tan ayrılmayacak. Kulübü yüz üstü bırakıp gitmek istemiyor. Milli takıma geçme ihtimali sezon sonunda yüzde 99.9 görüyorum. Daha erken geçme durumu konuşuluyor. Teklif olduğunu bende duydum.”

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber