İspanyollardan Arda Turan için Beşiktaş iddiası - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

İspanyollardan Arda Turan için Beşiktaş iddiası

Arda Turan

Barcelona’da forma giyen Arda Turan hakkında her gün değişik iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. Milli futbolcunun dünya devinden ayrılıp başka takımlara transfer olacağı haberleri yer alırken Beşiktaş ismi de yine gündeme geldi.

Arda Beşiktaş’a gelecek mi?

Katalanların dünyaca ünlü medya organı ‘Sport’ milli futbolcu için Beşiktaş’ın teklif yaptığını yazdı. Gazetenin haberine göre Siyah-beyazlı kulüp Arda Turan’a 5 milyon Euro yıllık ücret önerdi. Bu arada ünlü teknik direktör Mustafa Denizli’nin CNN Türk televizyonunda ‘Arda Turan çok iyi bir teklif aldı ama reddetti’ açıklaması bu takım Beşiktaş mı sorularını gündeme getirdi.

Arda Turan: Sadece Galatasaray’da oynarım demişti

Yıldız futbolcu, zaman zaman Türkiye’ye döneceği şeklinde çıkan haberler sonrasında ‘Bir gün Türkiye’ye gelirsem sadece Galatasaray’da top oynarım” demişti.

Dursun Özbek’ten Arda açıklaması

Öte yandan Arda Turan’ın ismi Beşiktaş ile anıldığı günlerde Galatasaray Kulübü  Başkanı Dursun Özbek, yıldız futbolcu ile bir görüşme yaptığını belirterek, şunları ifade etmişti: “Arda bizim bir evladımız, kendisiyle iftihar ediyoruz. Arda’nın Barcelona’da kalacağına dair bazı bilgiler var ama ayrılacaksa da Arda Turan’ın yeri Türkiye’de elbette Galatasaray’dır. Arda, Barcelona’da devam etmek isterse biz Arda’ya tavır koymayız. Arda, Türkiye’ye gelirse geleceği tek takım Galatasaray’dır, ben kendisiyle defalarca konuştum, Arda da bu düşüncede” şeklinde konuştu.

Kısa bir süre önce Arda Turan’ın Beşiktaş’a transfer olacağı ve Beşiktaş’ın Arda’nın kiralık transferi için menajer Ahmet Bulut vasıtasıyla Barcelona ile görüşmelerde bulunduğu iddia edilmişti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber