İşte Pepe'nin ilk sözleri - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

İşte Pepe’nin ilk sözleri

Beşiktaş’ın uzun süre uğraşlar sonucundan renklerine bağladığı Pepe resmi sözleşme imzasında BJK TV’nin canlı yayınına katıldı.

İki gündür Lizbon’da gerçekleştirilen görüşmelerin ardından Beşiktaş forması giyen Pepe, dün gece yarısında Portekiz’den kalkan uçakla sabaha karşı İstanbul’a  gelmişti. Erken saatlerde Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçen yıldız oyuncu için Vodafone Park’ta imza töreni düzenlenecek.

Pepe canlı yayında neler söyledi

İmza töreni öncesinde BJK TV’nin canlı yayınına katılan yıldız oyuncunun konuşmasının satır başları şöyle:

“Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Umuyorum ki Beşiktaş taraftarlarına büyük mutluluklar yaşatırım. İlk mesajlar gelme başladığında karar sürecimi kolaylaştırdı. Bir anda taraftarla internet üzerinden de olsa birleştik. Kulüple kan bağım oluştu. Konfederasyon kupasını oynarken Beşiktaş’ta oynama kararımı vermiştim. Gelen mesajlar ailemi beni mutlu etti. Menajerimi Beşiktaş’ta oynamak isteyeceğimi söyledim. Karar verme sürecim gerçekten kolay oldu. Dün görüşmeleri sonlandırdık. Bende Kartal pençesini yapmadan rahatlamadım. Uzun bir süreç oldu. Uzun süreç en büyük pay taraftarındır. Karar almamı kolaylaştırdı. Dün imzalar atıldıktan sonra Kartal pençesini yaptıktan sonra bende rahatladım. Beni çok isteyen kulüp vardı. Taraftarın istemesi sevildiğini bilmek beni çok rahatlattı. Karar vermemde çok etkiledi. Bugüne kadar oynadığım bütün takımlarda saha içersinde fizik ve ruh olarak her şeyi verdim. Beşiktaş’ta da öyle olacaktır. Geçekten benimsedim Beşiktaş’ı. Sahaya adım attıktan sonra her şeyi vereceğime söz veriyorum. Ricardo Quaresma ile transfer sürecinde konuştum. Çok eskiye dayanan bir geçmişim var. Oynadığımız takımlarda ve Portekiz Milli Takımı’nda baana çok gol attırdı. Onunla görüştüm fikir aldım. Meksika maçında onun asisti ile golümü attım. Artık Beşiktaş formasını giymek için sabırsızlanıyorum. Sahaya çıkıp taraftarların önünde Beşiktaş formasını terletmek istiyorum. Barcelon’da karşılıklı oynadığım Adriano ile sağlık kontrolünden karşılaştım. Ama artık ikimizde Beşiktaş’ta oynayacağız. İkimiz yan yana aynı kulüp için mücadele edeceğiz.”

Yayının bitiminde ünlü oyuncu Kartal Pençesi ile poz verdi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber