Jeremain Lens adım adım Beşiktaş'a - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Jeremain Lens adım adım Beşiktaş’a

Jeremain Lens

Beşiktaş Yönetimi, Alvaro Negredo’dan sonra Jeremain Lens transferini bitirmek için girişimlerini hızlandırdı. Gün içinde İspanyol oyuncu konusunda yapılan girişimlerin olumlu sonuç vermesinin ardından Siyah-beyazlı transfer komiteleri Alvaro Negredo’ya izma attırmak için İspanya’ya uçtu. Golcü futbolcu cüzi bir bedelle kiralanacak olmasından dolayı Beşiktaş yönetimi, Marcelo Guedes’ten elde edilen 7.5 milyon Euro’luk bonservis bedelini Jeremain Lens için kullanacak.

Jeremain Lens ismi son birkaç gündür zirvede

Öte yandan Hollandalı futbolcunun son birkaç gündür Beşiktaş’a transfer olacağı ciddi ciddi dillendirilmişti. Sabah saatlerinde Hollanda’da yayın yapan www.nu.nl sitesi Siyah-beyazlı kulübün Lens ve kulübü ile her konuda anlaşmaya vardığını okuyucularına aktarmıştı. Aynı haberde yıldız futbolcunun transferinin en kısa sürede açıklanacağı ifade edilmişti.

İspanya’dan İngiltere’ye uçulacak

Transfer komitesi üyeleri Alvaro Negredo transferini bitirdikten sonra Jeremain Lens ve kulübünden beklediği cevabı alırsa Hollandalı oyuncunun transferini bitirmek için Ada’ya uçacak. Lens’in transferinde ise son kararı Sunderland Kulubü’nün Singapurlu patronunun vereceği belirtildi.

Beşiktaş Lens ile kaç yıllık sözleşme imzalanacak

Beşitaş yönetiminin Hollandalı futbolcu ile ile yıllık 3 milyon Euro’dan 4 yıllık anlaşmaya vardığı ifade edilmişti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber