Joao Miranda transferinde büyük sorun - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Joao Miranda transferinde büyük sorun

Joao Miranda

Yeni sezon öncesinde Pepe’nin yanına kaliteli bir stoper almak isteyen Beşiktaş’ın gündeminde yer alan Joao Miranda transferinde sorunlar olduğu belirtildi.

Marcelo Guedes’in Lyon’a transfer olmasına izin veren Siyah-beyazlı yönetim, eldeki stoperlerle bu sorunu çözebileceğini hesaplarken hazırlık maçlarında alınan sonuçlar stoper transferini zorunlu hale getirdi.

Joao Miranda ile görüşüldü

Siyah-beyazlı transfer komitesi uzun süre Eliaquim Mangala’yı transfer etmek  için uğraşmış fakat bu girişimlerden bir sonuç alamamıştı. İnter’de forma giyen Joao Miranda ile yapılan temaslarda ilk başlarda olumlu mesafe alındı. İnter’in 15 milyon Euro bonservis bedeli istediği Brezilyalı stoperin kulübünden alacaklarına karşılık bonservisini alabileceğini ifade  etmesi bu transferin gerçekleşebileceği şeklinde yorumlanmıştı.

En büyük sorun istediği para

Oyuncu ile yapılan görüşmeler sonucunda Joao Miranda’nın Beşiktaş’ın beklentisinin üstünde bir maaş talep etmesi Siyah-beyazlıları geri adım attırdı. 33 yaşındaki futbolcunun yıllık 4 milyon Euro civarında bir maaş talep ettiği bu nedenle Beşiktaş’ın bu transfere sıcak bakmadığı ifade edildi.

Joao Miranda geçen yıl ne yaptı ?

Brezilyalı stoper geçen yıl İnter forması ile 36 maçta forma giymeyi başardı. Tecrübeli oyuncunun İtalyan kulübü ile bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber