Junior Çaiçara'nın bonservisi açıklandı! - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Junior Çaiçara’nın bonservisi açıklandı!

Junior Çaiçara

Beşiktaş’ta yönetim teknik direktör Abdullah Avcı’nın sağ bek istemesi üzerine listesine aldığı isimlerden Junior Çaiçara’nın transferi için Başakşehir ile ilk teması sağladı. Avcı ile uzun yıllar beraber görev yapan Brezilyalı sağ bek için Başakşehir Kulübü’nün istemiş olduğu bonservis bedeli de belli oldu.

Beşiktaş, Junior Çaiçara’yı transfer edecek mi ?

Son iki yıldır Gökhan Gönül’e alternatif sağ bek arayışındaki Siyah-beyazlı ekipte, yeni teknik direktör Abdullah Avcı da bu bölgeye takviye istedi. Gökhan Gönül’ün yokluğunda zaman zaman sağ kanatta Adriano görev yaparken Brezilyalı oyuncu sezon sonunda takımdan ayrıldı. Fanatik’te yer alan habere göre Siyah-beyazlı transfer komitesi, Abdullah Avcı’nın ‘Alınabilirse iyi olur’ raporundan sonra bu oyuncunun bonservis bedelinin ne olacağı konusunda Başakşehir ile temas kurdu ve oyuncunun bonservisinin 3 milyon Euro olduğu bilgisine ulaştı. Beşiktaş yönetiminin ilerleyen günlerde bu transfer konusunda Başakşehir’e cevabını vereceği kaydedildi.

Çaiçara’nın Başakşehir performansı

Başakşehir’e 2017 yılında Almanya Bundesliga ekibi Schalke 04’ten 3 milyon Euro karşılığında transfer edilen Junior Caiçara, İstanbul ekibinde 3 sezonda 97 karşılaşmada görev yapmıştı. Abdullah Avcı’nın Başakşehir’in başında olduğu dönemde takımında en çok güvendiği isimler arasında yer alan tecrübeli ismin de Beşiktaş’a transfer olma konusunda istekli olduğu öğrenildi.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber