Konya’da saldırıya uğrayan Beşiktaşlı futbolcuların son durumu nasıl ? - Beşiktaş Haberleri
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Konya’da saldırıya uğrayan Beşiktaşlı futbolcuların son durumu nasıl ?

Beşiktaşlı

Beşiktaş U21 Takımı, oyuncularının Konya’da saldırıya uğramasının ardından herkes Beşiktaşlı futbolcuların son durumunu merak ediyor. Yaşanan olayların ardından U21 takımı oyuncularından Marlon Üçüncü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda takım arkadaşlarının son durumu konusunda şunları yazdı:  “Konyaspor taraftarları sahaya girip takım arkadaşlarıma küfür ettiler ve saldırıya uğradık. Rakip takımın hocası, arkadaşıma yumruk attı. 6 oyuncu takım arkadaşıma kramponlarıyla saldırdı. Şu an takımımızdan bir oyuncu kanlar içinde.”

Beşiktaşlı oyunculara saldırı oldu

U21 Takımı antrenörü Yasin Sülün de “Üzüldüğüm tek şey; rakip takım hocasının benim oyuncuma vurması.Bir oyuncumun burnunda yara var, bir başka oyuncumun kulağının arkasında kızarıklık var. İki büyük camiayı karşı karşıya getirmemek için şikayetçi olmadık” dedi.

Beşiktaş’ın eski futbolcularından Alin Cansun da sosyal medya hesabından şunları yazdı: “Konyaspor – Beşiktaş U21 maçından sonra Yasin Sülün ile konuştum. Maç bittikten sonra taraftar, rakip oyuncular, Konyaspor hocası ve Taner Ay isimli yöneticileri Beşiktaşlı futbolculara kalleşçe saldırmış ve darp etmiş”

Beşiktaş Kulübü davacı oluyor

Öte yandan olayın ortaya çıkmasının ardından Beşiktaş Kulübü yöneticileri şikayetçi olmak üzere Konya Emniyet’ine gidiyor.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber