Luiz Rhodolfo konuştu! Kalbim Kırık...
Sosyal medyada bizi takip edin

Haber

Luiz Rhodolfo konuştu! Kalbim Kırık…

Beşiktaş’tan ayrılan Luiz Rhodolfo, Beşiktaş’ta yaşadığı şampiyonluklar, sakatlanma süreci , Türkiye’deki günleri hakkında özel açıklamalar yaptı.

Brezilyalı oyuncu Türkiye’den ayrılmadan önce Cansel Kemiksiz’in Youtube kanalına özel açıklamalarda bulundu.
Türkiye’deki kariyerine çok iyi bir başlangıç yaptığını hatırlatan tecrübeli savunma oyuncusu, sakatlanan kadar tüm maçlarda Beşiktaş formasını en iyi şekilde temsil etim. Sezona da çok iyi başlangıç yapmıştım. Sakatlanıncaya kadar çok mutluydum. Sakatlanınca maalesef Beşiktaş’taki kariyerimde kayıplar oldu.” dedi.

FORMAYI GİYMEYİ HAKETTİĞİMİ DÜŞÜNÜYORDUM, KALBİM TABİKİ KIRIK

Beşiktaş kariyerinde iki şampiyonluk yaşadığını hatırlatan Brezilyalı futbolcu, yaşadığı sakatlık sonrasında toparlanma süreci hakkında ise şu değerlendirmeyi yaptı: “Maalesef yaşadığım o şanssız sakatlık beni çok etkiledi. Beşiktaş’taki kariyerimi bir nevi kaybettim. Ameliyat oldum. En kısa sürede kendimi toparlamaya başardım. Beklenenden erken sahalara döndüm. En iyi şekilde hazır olmaya çalıştım. Ameliyat sonrasında iki maç oynadım. Takımın bir stopere ihtiyacı vardı ve yarım etmek için erken dönmemem rağmen sahada en iyisini yapamadım. Sonrasında çalışmaları bırakmadım. En iyi şekilde hazır olmayı başardım. Bu süre içinde birgün dahi izin yapmadan çalıştım. Bu defa da hocamızı bana şans tanımadı. Bu durum tabiî ki birazcık kalbimi kırdı ve üzüldüm. Ben iyi olduğumu düşünüyordum. Fakat bunu hocamıza gösterme şansım olmadı. Beşiktaş formasını giymeyi hak ettiğimi düşünüyordum.”

HOCAYLA KONUMAK YERİNE SAHADA ÇALIŞTIM

Yaşanan sakatlık sonrasında form olarak iyi düzeye geldikten sonra hoca ile bir görüşme yapıp yapmadığı sorusuna tecrübeli oyuncu, “Hoca ile konuşmadım. Ben sadece çalışmama odaklandım. Ben her yönüyle yüzde yüz hazırken hocamız bana şans vermedi. Hak ettiğim şansı alamadım. Biraz kalbimin kırıklığı buradan.”

TÜRKLERDEN EN İYİSİ OĞUZHAN, YABANCILARDAN GOMEZ
Türkiye’de oynadığı süre içinde Türk oyunculardan en iyisinin Oğuzhan olduğunu ifade eden Rhodolfo, yabancı oyunculardan ise Gomez olduğunu kaydetti. Türkiye’deki derbi ortamlarını hakkında ise tecrübeli futbolcu, “Fenerbahçe ile oynadığımız derbiyi unutamıyorum. Taraftar bizi Nevzat Demir’den büyük çoşku ile uğurlamıştı. O zaman şampiyonluk sonrasını dahi hayal edememiştim. Fenerbahçe’yi zorlu maçta 4-3 mağlup etmeyi bilmiştik.” dedi.

FİKRET ORMAN MÜKEMMEL BİR İNSAN
Başkan Fikret Orman’dan da övgüyle bahseden Rhodolfo, “Başkan mükemmel bir insan. İlişkileri çok iyi. Kendisi bana hep saygılı davrandı. Sakat olduğum zaman bile bana her zaman dürüst davrandı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

KEBABI UNUTAMAYACAĞIM

Brezilyalı oyuncu, Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra Türkiye’de unutamayacağı yerin Bodrum olacağını yemeklerden ise kebap olacağını ifade etti.

Yorum yazmak için tıkla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son haberler

Daha fazla Haber